Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Normális válaszokat kérek!...

Normális válaszokat kérek! Mit csináljak ilyen helyzetben? 17 l

Figyelt kérdés

Nagyon megalázó téma de már muszáj segítséget kérnem.


Vizelettartási problémáim vannak. Gyakran szivárog a vizeletem és nem tudom megállítani. Ha pisilnem kell, es nincs wc, és már nem bírom tovább,szivárog a pisim, rossz esetben bepisilek,és nem tudom leállítani. Ha későn érek ki a budiba, akkor konkrétan bepisilek. Suli időben nem is iszok semmit Ha nem muszáj, nehogy bepisiljek. Nem tudom mitől lehet ez, eddig nem volt ilyen. Tehát így még óvodában sem voltak vizelettartási problémáim. Senki nem tud róla semmit. Hogyan mondjam el a szüleimnek? Náluk élek, nem titkolhatom az örökkévalóságig.


Pelenkázni kéne magam?? Ha nem lenne testnevelésóránk suliba, akkor igazából nem lenne vele gondom.

Valaki segítsen mert undorítónak érzem magam, és magyon rosszul esik.



2023. szept. 30. 22:01
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Még sose voltam nőgyógyásznál se urológusnál, miből áll egy ilyen vizsgálat? Mit csinálnak, mennyire kellemetlen, és fáj?
2023. okt. 2. 16:14
 22/28 anonim ***** válasza:
31%
Mondom én, hogy kellenek neki a sztorik
2023. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
53%
Elég kellemetlen, talán kissé kínos, fájni nem nagyon fáj. Maximum utána pár napig a pisilés.
2023. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
22-es nem én még tényleg nem voltam nőgyógyásznál, nagyon félek. Szerintem ez normális hogy félek 1. Vizsgálattól, senkinek nem lenne ínyére ha vni random ember könyékig benned turkál
2023. okt. 2. 20:21
 25/28 anonim ***** válasza:
63%
E miatt könyékig nem fognak könyékig turkálni. Inkább csöveket dugnak ide-oda.
2023. okt. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A 18. és 21. replikáddal agyonütötted a valós kérdés illúzióját, kár volt túltolni, így egyértelműen pervi lett.
2023. okt. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Svájc ***** válasza:
62%
Vérvételre küldhet az urológus és megnyomkodja a hasad. Talán vesz egy kenetet ami nem leshet durva. Első körben ennyi. Lehet nem is kell nőgyógyász. Csövek nem igen lesznek ne aggódj.
2023. okt. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 erogeen ***** válasza:
25%

Az a kérdés, hogy érzed- e, amikor pisilned kell, vagy csak csurog. Érzel- e erős, sürgető pisiingert, amikor bepisilsz.

Lehet, hogy ez nálad kevésbé urológiai, mint inkább mentális, vagy idegrendszeri dolog.

Szerintem a helyzetedet, problémádat jól körülhatárolva kérjél orvosi segítséget.

Az is lehet hogy a pisibajod csak időszakos és magától elmúlana.

Amúgy az a legrosszab, ha keveset iszol.

2023. okt. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!