Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egészségpénztárnak van így...

Az egészségpénztárnak van így értelme, ha az a max. 150 ezer, amit visszatérít az állam kb. bruttó 799 ezerbe kerül (750 ezer + 6,5 százalék működési költség)?

Figyelt kérdés
Nyilván van értelme, pl: kijön belőle a szemüvegem teljes ára (tehát kvázi ingyen van a szemüveg), de manapság ez az összeg gyakorlatilag alig ér valamennyit. De nyilván nem fogják feltornázni 250 ezerre, hol éri az meg az államnak?

2023. nov. 5. 05:48
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
20 én ezt most rendesen kihasználtam szűrővizsgálatokra és új szemüvegre novemberben. :) feltöltöttem 300 ezret még van 112. Igyekszem hosszú távra önsegélyezésre is gyűjteni.
2023. dec. 4. 15:04
 22/22 anonim válasza:

Sziasztok.


Én eddig csak néha megfázáskor vettem gyógyszert meg megelőzésre vitaminokat. Igazán beteg még nem voltam. Ezért nem is foglalkoztam a egészségpénztárral. De most nagy fogászati műtétem lesz altatással. Ez így egyben meghaladja a 400ezret. Rögtön eszembe jutott az egészségpénztár és elkezdtem utána nézni.

2023. dec. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!