Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Akinek volt már szénmonoxid...

Akinek volt már szénmonoxid mérgezése de valahogy túlélte az esetet- le tudná írni milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Arra gyanakszom hogy ez volt velem mert rosszul működik a kályhám és tudni akarom hogy veszélyben vagyok-e! Holnap azonnal veszek egy érzékelőt, addig nem lesz bekapcsolva semmi de addig is , aki esetleg átesett már ilyenen de valahogy túlélte le tudná írni milyen érzés volt, mit érzett pontosan? Tudom nem sok ember éli túl de hátha akad vki…

2023. nov. 12. 17:11
A kérdező szavazást indított:
Semmi rossz nem volt benne csak elálmosodtam és majdnem elájultam (vagy el is ájultam)
Közepesen rossz volt, inkább kellemetlen, leírom milyen tüneteim voltak
Pokoli kínokat éltem át
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha pokoli kínokat élnének át, akkor nem lenne ennyire veszélyes, mert mihelyst fájni kezd, tesz valamit.

Pont az a veszélye, hogy észre sem veszi. Nekem a barátnőméknek siekrült majdnem belehalni, egyszerűen elájultak és kész.

2023. nov. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak siman elalmosodsz es orokre elalszol
2023. nov. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!