Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet hogy ginat tettek az...

Lehet hogy ginat tettek az italomba?

Figyelt kérdés
Szombaton barátaimmal elindultunk bulizni, viszont elegge erdekes vege lett a bulinak. Nem eloszor ittam és tudom a mertekeket és tudom hogy most nem is ittam sokat csak ugy eppen hogy jol érezzem magam,nem akartam bebaszni nagyon durvan. Ezt tök jól ment egészen kb 1 óráig ami után semmi sincs meg. Nem tudom hogy hogy jutottam haza meg igazabol onnantól semmire se emlekszem. Tobbiek figyeltek ram és mutattak is kepeket amin kb mint egy halott ugy nezek ki és kb ugy is viselkedtem. Fekudtem ossze vissza és nyitott szemmel aludtam. Aztán vegul valahogy én egyedul mikor eppen nem volt senki mellettem elindultam haza de abból sincs meg semmi igazabol és tobbszor be is aludtam ütközbe (már amire emlekszem). Vegul masnap mikor felkeltem egész nap ki se mozdultam az ágyból es csak fekudtem olyan rosszul voltam. Létezik hogy valamit raktak az italomba? Mert annak ellenére hogy volt hogy 5x ennyit is ittam már nem viselkedtem meg igy.

nov. 28. 10:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
95%

#10 Az igaz, hogy egyszerűbb beszerezni, de valljuk be, ha bedrogozol valakit ott már nem az lesz a vád fő tárgya, hogy pontosan milyen szerrel. Mindenképpen számolni kell a börivel.


#9 A midazolam elég rövid hatóidejű, volt már szerencsém hozzá vénásan. Bár brutális amnéziát okoz, kéglem, hogy ilyenre használnák.


Amúgy nekem az a tippem, hogy a kérdező szimplán túltolta.

nov. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
75%
*kétlem
nov. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát valóban ilyenkor az ilyen tényezőket is nézni kell hogy mennyire volt akkor a kérdező fáradt? vagy mennyi és milyen kaját evet előtte? Vagy hogy ugyanazt az italt itta-e amit már megszokott? Mert ezek is sokat számítanak...
nov. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

11.


"#9 A midazolam elég rövid hatóidejű, volt már szerencsém hozzá vénásan. Bár brutális amnéziát okoz, kéglem, hogy ilyenre használnák."


Intravénás adáskor rövid ható idő.

Próbáld ki tablettásat!

nov. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Csak vodkát ittam mint mindig és tényleg nem sokat mert nagyon pénzem se volt, ráadásul nem is egyszerre ittam hanem szepen meg vartam hogy el teljen egy kis ido
nov. 28. 14:58
 16/17 anonim ***** válasza:
86%
A kicsi vodka mit takar? Meg hány kg vagy?
nov. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
82%

És fizikailag fáradt voltál?

Mennyit aludtál előző este?

+ milyen kaját ettél?

nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!