Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajam egy foltban nincs,...

Hajam egy foltban nincs, amióta az eszemet tudom nem nőtt ott ki. Okozhatta gyerekkori bantalmazás?

Figyelt kérdés
Mostmár tudom, hogy bántottak. Erre azt mondták így születtem. Lehet olyan sérülès ami utan azn a rèszen sosem nő ki a haj?
márc. 23. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Igen, okozhatta.
márc. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pl mi? Kitèphettèk?
márc. 23. 20:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár, de akkor skalpsérüléssel, amit szerintem megjegyeztél volna. Mekkora helyen nem nő? Például más hegeken sem nő a haj vissza. Vagy nagyon extrém esetben, ha császárral születtél, akkor is sérülhetett ott egy rész. Ha nagy terület, akkor inkább valamilyen genetikai baki. Nagyanyámnak például a bal hónalján sosem nőtt szőr, pedig senki sem bántalmazta.
márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sokmindenre nem emlèkszem sajnos. Elvileg blokkolom a traumatikus èlmènyeket. Egy olyan 3-4 ×2 centis foltban nincs hajam. Nem.császárral születtem
márc. 23. 20:37
 5/7 anonim ***** válasza:
És ha az ujjaddal végigsimítod ott a részt, hegnek érződik? A férjem fején van heg, ahol nincs haj, de azon érezni, hogy nem csak sima fejbőr haj nélkül, hanem ugye egy forradás. De továbbra is azt tudom írni, hogy lehetett bántalmazás is, de az is, hogy véletlen verted be a fejed valahova. Bizonyító ereje önmagában nincs. Mindenesetre sajnálom, hogy erre kell gyanakodnod :( ❤️
márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek általában veleszületettek. De nagyon durva bántalmazás, égés mondjuk, okozhat ilyet. Bár az égési hegek jellegzetesek, aki ért hozzá, felismeri.
márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hat ha èn vertem be akkor gondolom nem mondanák, hogy így születtem. A vilaghaború is kb miattam tör ki, szóval örömmel hibáztatnának.

Majd lehet megkèrdezem egy bőrgyógyásztól ő lat e heget. Igazábol eddig nem gondolkoztam ezen. Belefért az ènkèpembe,hogy elcseszett vagyok. Bár, valtozni úgyse változik semmi, egyszerűen kíváncsi lettem.

márc. 23. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!