Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már nektek olyan, hogy...

Volt már nektek olyan, hogy alig bírtátok visszatartani a pisilést? Milyen volt, mennyire volt nehéz, meddig tudtátok?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki lefetisisztázna, szeretnék megnyugodni/praktikákat gyűjteni, mert hosszabb útra készülök és eléggé aggaszt.

ápr. 10. 21:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, milyen hosszabb útra készülsz, de mindenhol van lehetőség pisilni, legfeljebb bokorban.

Biztonság okáért tegyél be egy inkontinencia betétet, és vigyázz, ha a nadrágodat húzod le, nehogy a teli hólyagodból azzal nyomd ki a pisit. Elől húzd el a testedtől, és úgy told le.

ápr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne célszerűbb eleve azt kérdezni, mivel lehet jobban bírni?

Mondjuk sok dolog függvénye...

ápr. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen.

Ha tudom, hogy sokáig nem tudok wcre menni akkor olyat iszok/viszek magammal, amitől nem kell annyira, nálam ez a kóla. Víztől, teától kb 15p után mennem kell pisilni, kóla mellett kibírom fél napig

ápr. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Bárhol van mosdó lehetőség, nem értem, mi a probléma tárgya.
ápr. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
49%
Ha utazás közben valami sósat rágcsálsz garantáltan ritkábban/kevesebbet fogsz pisilni. A kávé viszont vizhajtó hatású!
ápr. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Biztonsági őröknél, komolyabb fellépéseknél például úgy van hogy nem eszik-isszák tele magukat előtte.
ápr. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
49%
Egy hordozható befőttesüveg ha gáz lenne. Bele egy plusz zacsiba ha baleset lenne. Kiönthető, újratölthető a produktum. :)
ápr. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kézi törlőkendő ha nem lenne a közelben víz, de általában erre is szokás gondolni egy kis szappan és vizesüveg keretében.
ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én egy egész éjszakát bírtam ki egy olyan helyen délutántól ahol a wcnek nem volt ajtaja és nem is jött az inger mert tudtam hogy nem lehet, utánam jöttek volna
ápr. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Szörnyű volt, úgy éreztem mint ha a hólyagom ki akarna durranni. Előre-hátra hintáztam, mert muszáj volt mozognom, nem tudtam egy helyben ülni, de nem segített, csak jobban nyomta a hólyagomat viszont nem tudtam abbahagyni, automatikusan mozogtam.
ápr. 13. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!