Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Volt már nektek olyan, hogy...

Volt már nektek olyan, hogy alig bírtátok visszatartani a pisilést? Milyen volt, mennyire volt nehéz, meddig tudtátok?

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki lefetisisztázna, szeretnék megnyugodni/praktikákat gyűjteni, mert hosszabb útra készülök és eléggé aggaszt.

ápr. 10. 21:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
+ Egyszer éreztem hogy nagyon feszül a hólyagom miután rengeteget ittam és akkor épp mentem. A nyilvános wc 15 perc sétára volt és a kezeimet ökölbeszorítva mentem oda. Rontott a helyzeten, hogy valaki az ivókút vizét megnyitotta és csak engedte a vizet és hiába nem néztem oda hallottam ahogy csobogott és csobogott a víz. A wc közelében már automatikusan vízesésekre és csöpögő csapra gondoltam, nem tudom miért, de nem tudtam másra. Végre odaértem a wc-re, ami zárva volt.
ápr. 13. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10es 11es és végül mi történt?
ápr. 13. 20:34
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Tapasztaltam nőként egy érdekes dolgot.

Néha megtörtént, hogy beértem a wc-be és amíg kigomboltam a nadrágot vagy kicsatoltam az övet, elkezdett beszivárogni a pisi.


Például egyszer ahogy beestem a wc-be akartam tépni le a nadrágot, de nem ment. Öv volt rajtam és a levegőt visszatartva csatoltam ki. Közben úgy felerősödött az inger, hogy arra gondoltam, hogy nehogy bepisiljek. Ahogy erre gondoltam, a következő pillanatban bepisiltem.


Tehát úgy pisiltem be, hogy néhány pillanat múlva pisilhettem volna és ezt tudtam.


Viszont kipróbáltam pár alkalommal, hogy nagyon felöltöztem.


Például egy kertésznadrág, egy pulcsi, egy kabát és úgy értem haza, hogy nagyon kellett pisilnem. Mégis szárazon megúsztam, ki tudtam várni amíg leveszem az összes ruhadarabot.


Vagy egyszer olyan nadrágot vettem fel aminek elöl madzagja van és nagyon összecsomóztam. Ugyanúgy nagyon kellett pisilnem és ki tudtam várni, amíg kicsomózom.


Nem tudom miért van így.

máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó; ez nem véletlen!
máj. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen voltam ilyen helyzetben. Nagyon kellet pisilni, igyekeztem hazafelé, de persze ilyenkor minden busz késik, kb fél órával tovább tartott a hazaút mint, rendesen, WC lehetőség sehol. Végre bejutok otthon a Wc-be, de a nadrágom zippzárja beakad, nem tudom lehúzni. Széttéptem, én balga... Ha szép nyugodtan, ősszepisiltem volna magam -ahelyett, hogy széttépem a zippzárt- sokkal jobban jártam volna. 5 perc alatt feltakarítottam volna, így meg fél napig kínlódtam a zippzárcserével.
máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%
15, szerintem ez nem balfaság. Nekem sem az lett volna az első gondokatom hogy eleresztem magam hanem igyekeztem volna bármi áron kiszabadulni a nadrágból.
máj. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap én is úgy értem haza, hogy már a levegőt is visszartva rohantam be wcre, annyira kellett pisilnem és alig tudtam letolni a nadrágomat, mert úgy rámizzadt. Minden pilanatban azt hittem, hogy a következőben elkezdek pisilni, akár akarom akár nem és annyira nem akart elmozdulni a kijárattól a nadrágom, hogy éreztem, hogy mindjárt bepisilek. Pont úgy sikerült kiszabadulnom, hogy a következő pillanatban jött is a pisi. Meg időben leültem a wc-re és psssss. Olyan erősen, hogy szinte ömlött, a hangja is olyan volt mint egy vízesésnek. Teljesen megkönnyebbülve álltam fel a wc-ről. Egy pillanattal később értem volna haza, a nadrágomban végezte volna.
máj. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
#17 miért nem tudtál elmenni korábban wc-re? Vagy hogy sikerült ez?
máj. 28. 18:16
 19/19 anonim ***** válasza:

Mert egy előadáson voltam ami alatt nem figyeltem mennyit, de majdnem egy üveg vizet megittam, ezért a végén pisilnem kellett, de tele volt emberekkel a hely és ilyenkor nagyon sokan vannak a női mosdónál, ezért inkább úgy döntöttem, hogy kibírom hazáig. Akármennyire is kell, inkább győzködöm magam, hogy mindjárt otthon vagyok, azt a kicsit már kibírom, nem szeretem ilyenkor megszakítani az utat, minél előbb haza akarok érni. Ráadásul este volt, lehet nem is lett volna ingyenes nyílvános wc, a fizetős pedig nem lett volna jó, mert sosincs nálam készpenz.

Kibírtam, de ilyenkor mindig megfogadom, hogy legközelebb majd nem csinálok ilyet, akármennyire is nem akarok, elmegyek a wc-re indulás előtt, aztán sosem tartom be. Mimdig úgy imdulok el, hogy csak kicsit kell pisilnem, aztán meg itthon rohannom kell a wcre. De most volt olyan először, hogy tényleg majdnem bepisiltem. Ha például egy metróval később lettem volna, most azt írnám itt le, hogy hogyan pisiltem a nadrágomba tegnap.

máj. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!