Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vannak növekedést elősegítő...

Vannak növekedést elősegítő ételek/vitaminok?

Figyelt kérdés

semmikepp nem szeretnek gyogyszert, vagy orvosi beavatkozast, de orulnek 3-4cm plussznak is, ezt esetleg vmilyen citamin/vas/etel pl hal az olaj miatt v ilyesmik tudom elosgiteni?


153cm 16L



máj. 10. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

Az ég világon semmi baj nincs ezzel a magassággal. Ha ezt örökölted, azon változtatni nem tudsz, attól még egészséges vagy.

Rengeteg alacsony híresség van. Ariana Grande, Kylie Minogue, Jenna Ortega, Rosanna Pansino, de még Lady Gaga is - amin meglepődtem, mert a képek és az arányai alapján kifejezetten magas nőnek tűnik, a valóságban pedig csak 155 centi.

Gimnáziumban a sok magas lány mellett én is teherként éltem meg egy időben, de aztán rájöttem, hogy ha külön nem b@sztatnak vele, akkor semmi problémám nincs vele. Semmilyen hátrányt nem jelent.

máj. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
3-4 centi plusz az pont egy magasított talpú cipő.
máj. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!