Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ortopédián meddig kell levetkő...

Ortopédián meddig kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
A gerincemet fogja megnézni,meg a lúdtalpamat.Elég ha csak a felsőt leveszem,ugye?A nacit nem kell levenni?
2010. dec. 1. 20:10
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
csak!?még jó hogy nem a bugyit meg a melltartót is,mi!?
2010. dec. 1. 20:21
 12/22 anonim ***** válasza:
Alsóneműig kell levetkőzni, mert csak így láthatja meg a gerinced/lábad hibáit. Ha az alsóneműig levetkőzés is ilyen nehezedre esik mi lesz veled a nőgyógyásznál? Az orvos nem azt nézi, hogy hogy nézel ki fehérneműben, hiszen nem az a dolga. Te az 1000+1-dik betege vagy, látott már ilyet, nyugalom!
2010. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:

nekem férfi és női orvosom is volt,szerintem egyik előtt se volt ciki levetkőzni (pedig a melltartót is le kell venni). neki ez a dolga,hogy megvizsgáljon,nem fog téged stírölni,nyugi:)


az sokkal rosszabb volt mikor a gerincferdülésem miatt korzettet kaptam,és mikor a gipszmintát vette le egy faszi akkor nem csak hogy 1 szál bugyira kellett levetkőznöm,de még "végig is tapogatott" mikor rámigazította a gipszes gézcsíkokat


szóval ne parázz,és ügyelj a gerincedre hogy ne kapj korzettet!:D

2010. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász tök más,persze ott is zavarban vagyok,de nő orvosom van,és nagyon megértő.
2010. dec. 1. 20:22
 15/22 A kérdező kommentje:
Most annyira mindegy,hogy a doki látott-e már ilyet vagy sem,ha én érzem magam rettentő kellemetlenül,akkor nekem mindegy,hogy én leszek a dokinak az első,vagy az 1000.
2010. dec. 1. 20:25
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, hogy ezt mondom, de tök hülye vagy, ha ilyenért kihagyod. Én is szégyenlős vagyok, de ha nem mész el, később még nagyobb gondjaid is lehetnek, és ha akkor mész, hidd el, hogy nem az lesz a legnagyobb bajod, hogy le kell vetkőzni.
2010. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
90%
...és így győzi le a butaság az egészséget.
2010. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Félig off: én is nagyon szégyellős vagyok, nem is szeretek vetkőzni mások előtt. Bőrgyógyásznál történt velem: kiütés miatt mentem hozzá, egyetlen darab volt az egyik alkaromon a csuklómnál. Megnézte, majd megkérdezte, nincs-e a hátamon is, mondom nincs. De ő azért látni szerette volna, hogy tényleg nincs, megkért, hogy vetkőzzek le felülről, de mindezt olyan természetességgel tette, hogy én sem zavartattam magam. Habozás nélkül lekaptam a felsőmet, fél pillanat múlva vehettem is vissza. Az lett volna a gáz, ha elkezdem mondani, hogy jajjj neeem szeretnééék levetkőőőzniii...

Nyugi, az orvos tényleg orvos. Tényleg nem azt nézi, hogy nézel ki (mondom én, jókora súlytöbblettel). Nem egy idióta hülyegyerek, aki azzal fog cikizni, hogy mittudomén görbék a lábaid vagy kibuggyan a hurkácskád. Ő egy intelligens ember, aki tisztában van azzal, hogy a páciense kiszolgáltatott helyzetben érzi magát. Neki természetes lesz, hogy bugyi-melltartóra vetkőzöl, neked is legyen az.

25/L

2010. dec. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
A dokik megszokták már a látványt... épp olyan nekik a pácienseket vizsgálgatni, mint egy könyvtárosnak a könyveket rendezgetni.:) Totál hidegen hagyja, hogy nőből vagy, mert csak arra koncentrál, ami az ő feladatköre. Az a dolga, hogy gyógyítson, és csak ennek tesz eleget... néha még ennek sem:D
2010. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
74%
30as oktornő előtt levetkőzni meztelenre 15évesen na az ciki.25/f
2010. dec. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!