Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan lehetek tartósan beteg?

Hogyan lehetek tartósan beteg?

Figyelt kérdés
Eddig egész életemben csak néha-néha jött elő enyhe nátha,megfázás, semmi komoly betegségen nem estem túl sajna. Nem akarok kimaradni az egészségügyi ellátásokból, úgyhogy szeretnék valami betegséget magamnak,ami komolyabb, deazért nem öl meg, amivel be kell feküdni kórházba, műteni kell stb... Milyen lehetséges módja van ennek ???
2011. jan. 4. 06:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

"Mert kevés kivételtől eltekintve a leglenézőbb és legbunkóbb népség a világon."


Na-na! Azért csak megdöglöttél volna te is, ha nincsenek ezek a kőbunkó orvosok. Mellesleg jegyzem meg, hogy az orvosok zöme 10+ éven keresztül tanul és éjjel- nappal dolgozik, ezt pedig valami ótvar pofátlan fizetéssel hálálja meg az állam. Elhiszed, hogy a hatvanadik betegnél már kezd eldurranni az agyuk? Kinek nem? Ne legyünk igazságtalanok az orvosokkal szemben.

2011. jan. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, én tejcukor-érzékeny vagyok. Elhiszed, hogy nem vicces, hogy nem tudok tejet/tejterméket, de még párizsit sem enni meg egy csomó mindent, mert tele van laktózzal? Amit puffadok és hasmenésem van és hányinger és feljön a savam? Ez nekem már mindig így marad, nem fog elmúlni, pedig rettentően édesszájú vagyok.

Ne kívánj ilyen hülyeségeket -.-

Örülj neki, hogy nincs ilyen bajod...

19L

2011. jan. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
10%
Revolver már 17500 forintért kapható(nem a patikákban és ne keresd a betegtájékoztatót se!).
2011. jan. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!