Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy lehetek beteg? Van még 2...

Hogy lehetek beteg? Van még 2 órám hogy beteg legyek PLS FONOTS!

Figyelt kérdés

mát itthon vagyok de semmi bajom nincs.!!

mit mondjak az orvosnak hogy bevegye hogy van valami bajom.


2011. ápr. 11. 08:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%
kül te mért nem mentél suliba?
2011. ápr. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
mert nem tudtam tanulni mivel pénteken kultúrális bemutató volt és szerepeltem szombatom meg roronomhoz mentünk fel pestre (keszhelyen lakok) vasárnapon a délelőtt elment takarítással aztán dálután nem tudtam megtanulni 20 oldalt.=/
2011. ápr. 11. 09:17
 13/17 anonim ***** válasza:
82%
kb nálam is hasonló a helyzet:S
2011. ápr. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
az szar. =/
2011. ápr. 11. 09:20
 15/17 anonim válasza:
78%

A krétás dolog egy baromság. Nem tudom, ki találta ki, de sose leszel tőle lázas. Semmilyen folyadékot ne öntsetek a szemetekbe és ne is nyeljetek le, mert akár meg is halhattok! Ha az hazudod az orvosnak, hogy fáj a fejed meg a torkod, az bőven elég. Torkot pedig úgy lehet pirosítani, hogy megiszol az orvoshoz menetel közben egy jó hideg szénsavas üdítőt, lehetőleg kólát, előtte pedig elrágcsálsz egy fél citromot. A sav ugyanis kimarja a torkod...

Ja, és ha azt hazudod, hogy megy a hasad, székletmintát fog kérni. Szóval csak okosan!?)

És ne felejtsétek, soha ne igyatok egyetek semmit, ami nem élelmiszer!!!!

2011. ápr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Mátévasas válasza:

engedj vizet a füledbe :D

nálam bevált :D

2014. ápr. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Tudom késő lesz, de inkább vegyél elő egy gyrostesztet dugd fel mélyen a belső orrüregedbe,majd csavard meg és egy lyukba csöppintsd bele a mintád,ha 5 perc alatt 2 csíkot mutat akkor már van alibid,ha nincs akkor vegyél elő egy piros színezőanyagot (ceruza,filc,stb.) és húzz bele még 1 csíkot lehetőleg úgy,hogy ne legyen túl feltűnő
2022. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!