Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha iskolaorvosi vizsgálaton...

Ha iskolaorvosi vizsgálaton merevedésem lenne, akkor is hátrahúzná a doktornő a bőrt? Mi a véleményetek? Ti voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 17. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
83%

volt már 1 csomó ilyen vizsgálatom.

Nem húzza a doktornő a bőrt.Neked kell ugyanis nem arra kíváncsi ,hogy milyen ,hanem arra ,hogy nincs e fitymaszűkületed.Mellesleg ,ha merevedésed van nagyon látványos módon akkor kiküldenek.

2011. ápr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
89%

Ó hogyne! Sőt a doktornéni neccharisnyában lesz, kiskorbáccsal, tűsarkú bőrcsizmában. És igen, hátra fogja húzni a két kacsójával neked legalább 130-szor. Ha közben valami huncutságot csinálnál, akkor megdádázgat,és utána kiírja a faliújságra. :)

A férjem mesélte, hogy ő is járt hasonlóan, amikor a honvédségi eü. vizsgálat volt. Mire sorra került, addigra a többiek már jól felingerelték, hogy milyen csinos a nővér. Mire bement a vizsgálatra, már aktusra kész állapotba került. Állítólag a nővérke vörös fejjel sikítva kirohant, amikor meglátta.

2011. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem. A háziorvosomnál márt jártam így. Csak félig volt megmerevedve, de hátrahúzta a bőrt. Mivel eléggé érzékeny vagyok ott, így eléggé kellemesnek éreztem az egészet, még ha ez egy kicsit perverznek is tűnik. Komoly válaszokat szeretnék, ha lehet, tényleg kíváncsi vagyok rá, hogy valaki járt-e már így és ha igen, mi történt...
2011. ápr. 18. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!