Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha sok lisztet eszek, akkor...

Ha sok lisztet eszek, akkor fog menni a hasam? (Gyors válasz kéne)

Figyelt kérdés
Holnap biosz TZ és egyebek...Már ettem lisztet de nem túl sokat..Vajon megindúl tőle a hasam?..Ha nem akkor valami más tipp a hasmenésre??:O 13/L
2011. máj. 10. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Esetleg tanulni kellene.

Egy témazárót nem az utolsó pillanatban jelentenek be, ha meg igen, akkor is lehet tudni, hogy kb mikor értek egy téma végére.

2011. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Állítólag sok tanulástól nagyon megy az ember hasa XD
2011. máj. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ülj le és tanulj vagy legalább írj egy puskát.
2011. máj. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem fog töle menni. Söt, székrekedést is kaphatsz töle. Hashajtó, tej+kethup, lekvár meleg vízzel! De ezek sem biztos hogy hatnak. Lehet csak végiggörcsölöd a délutánt, holnap meg mehetsz be dolgozatot írni.
2011. máj. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, a liszt hasfogó, nem hashajtó. Inkább tanulni kéne (kellett volna eddig...), a 13 éveseknek azért még nem olyan durva a biológia tananyaguk, hogy ne lehessen megtanulni egy délután alatt.
2011. máj. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Melyik vajákos asszony tömte a fejedet tele ezzel a liszt mesével? Egyébként ne kísérletezz hashajtással, mert - ahogy előttem írta valaki - könnyen kínzó gyomorgörcs lehet a vége.
2011. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm de nem kérek ilyen "felnöttes hülyeségeket"
2011. máj. 10. 17:36
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi meg köszönjük, de nem kérünk gyerekes hülyeségeket. XD
2011. máj. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!