Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bocsi, hogy ide írom de...

Bocsi, hogy ide írom de sürgős válasz kellene és fontos?

Figyelt kérdés

Reggel bevettem a vérnyomás csökkentőmet, és most egy olyan fél órája megint, pedig napi 1 adag van fel írva, összekevertem egy másik gyógyszerrel mi bajom lehet??

Egyenlőre még semmi bajom. Fáj a tarkóm és a fejem, de ennyi.


2011. júl. 29. 22:16
 1/9 anonim válasza:
Agyhalott leszel!
2011. júl. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem véletlenül adnak betegtájékoztatót a gyógyszer mellé abban benne van, hogy elfelejtett, vagy véletlenül pluszba bevett gyógyszer esetén mi a teendő.
2011. júl. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
óriási poén. biztos népszerű vagy a barátaid körében.
2011. júl. 29. 22:18
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
iigyál valami hánytatós cuccot.
2011. júl. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ha meg már felszívódott hívd az ügyeletet h aggódni kell e. Ha igen ők majd mennek és segítenek.
2011. júl. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Mérd a vérnyomásodat!

Valószínű lejjebb fog menni a normálisnál. Nem tudni hogy hogy fog reagálni rá a szervezeted. Egy darabig még ne feküdj le, és mérj.

2011. júl. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

22:26-os jól írja. nekem is kéne szednem, de én pl. nem szedem, túl drága :S nincs pénz :(

de lehet lement a vérnyomásod. tornázz kicsit, attól jobban leszel, meg igyál sok vizet!

2011. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
elég magas 143/87 p 63
2011. júl. 29. 22:38
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz tőle! Nem alacsony a vérnyomásod, legalább lemegy normális értékre. Amúgy is azt szokták javasolni, ha egy kicsit magasabb, hogy egy plusz tablettát kell bevenni. Nyugi én is csináltam már ilyet és semmi probléma nem lett belőle. Főleg így, hogy az egyiket reggel vetted be, a másikat este.
2011. júl. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!