Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetek ezért beteg?

Lehetek ezért beteg?

Figyelt kérdés

Szóval elég beteg lettem, a hasam nagyonfáj, és már 2-szer hánytam :-(

Mostanában sokat cicázom a kiscicáimmal, és néha puszit is szoktam nekik adni..

Lehetek ezért beteg?


2011. júl. 5. 08:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

igenis lehetsz ettől beteg. attól még, hogy valaki más nem kapott el a cicájától ilyet, még nem biztos hogy te sem. sok macska (nem mind) nagyon brutál betegségeket hordoz. főleg széklet útján kerül az emberbe. igen, úgy hogy te megeszed a macskád kakáját, egészen konkrétan úgy, hogy a macskád a nyelvével mosakszik tetőtől talpig, a lyukát is, a fejét is, a kölykét is, mindent. te meg puszilgatod. félreértés ne essék, én is szeretem az állatokat. simogatni.


persze nem azt mondom hogy biztos ezért van, valószínűleg csak elcsaptad a gyomrod, de azért ezt sem szabad kizárni. attól még hogy egy macska aranyos, még terjeszthet csúnya betegségeket.

2011. júl. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Jaaa mi ezt krumpli macinak hívjuk :). isteni finom étel, de nem valami könnyű. Én is nagyon beteg tudok tőle lenni. Mondjuk halálra is tudnám magam enni belőle. Nyugi ismét leírom, hogy nem a cicától van.
2011. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Majd a doki elmondja, hogy szerinte mitől van. :-)
2011. júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bizony, azért gondolj bele, a kezedet is megmosod, mielőtt a szádhoz érsz vele, a cicát meg valószínűleg nem... nem lesz semmi lelki sérülésük a cicáknak, ha nem kapnak puszit, csak simogatást :) és tényleg, féreg, baci, egyéb élősködő, sokminden lehet bennük és rajtuk (egyébként egy előző kommenthez: a legtöbb baktérium viszont az emberek szájában van, ha a veszettséget leszámítjuk, akkor az emberi harapás az egyik legveszélyesebb :) ).
2011. júl. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Azt én írtam. Lehet, de akkor sem egészséges. :-)
2011. júl. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :-)
2011. júl. 5. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!