Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kérlek SOS, ha megittam kb...

Kérlek SOS, ha megittam kb 1,5 órája egy energia italt, akkor bevehetek egy nyugtatót (folyt)?

Figyelt kérdés

Kérlek titeket ne kezdjétek el taglalni az energiaital káros hatásait és stb... tisztában vagyok velük.

És igen, a sors....mert amúgy nem szoktam inni, de most úgy alakult, hogy mégis ittam, és most be kellene vennem egy nyugtatót, mert különben megőrülök!!!:'(


Köszi!

20L


2011. aug. 25. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy különösebben kölcsönhatásba lépnének egymással, mondjuk a koffein miatt az is dobhat az idegességeden.
2011. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mért ne vehetnél be? Semmi köze a kettőnek egymáshoz. Bár én nem szedek gyógyszereket de néha előfordult, hogy nyugtatóra volt szükségem és ugyanúgy kávéztam rá mint máskor. Pedig a kávé ütősebb mint ezek a kotyvalékok.
2011. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én sem szoktam gyógyszereket szedni, de most muszáj lenne bevennem egyet.
2011. aug. 25. 21:32
 4/6 A kérdező kommentje:
és köszönöm a segítséget!
2011. aug. 25. 21:32
 5/6 anonim ***** válasza:
igyál sok vizet hogy minél előbb kitisztuljon a szervezetedből az a sz*r.. és máskor hallgass a sok "nagyokosra" mert komolyabb bajod is lehet annál h "megőrülsz"
2011. aug. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a multkor az algopirint energiaitallal vettem be, mert más épp nem volt nálam a kocsiban. Semmi mellékhatás nem volt, ugyanúgy hatott a gyógyszer is fogfájásra. Max alkohollal nem jó keverni. De ilyen melegben az a kis energiaital másfél óra alatt már rég eltünt belőled. Kiizzadtad, feldolgoztad ilyesmi. Nyugodtan beveheted szerintem.
2011. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!