Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szoktassam le? A...

Hogyan szoktassam le? A barátom elég helytelen életmódot folytat és engem ez már nagyon zavar. Folyton ezeket a sz*r colákat, energia italokat issza. Ennyi a napi folyadék bevitele már jó pár hónapja csak ezen él!

Figyelt kérdés

Aggódom érte hiszen se a szervezete nem fogja ezt sokáig bírni se a fogai:S (amit már látok is...)

Hiába kérlelem ,semmmi eredmény:/

Tudom ő egészsége, de szeretnék valami tippet kapni mivel tudnám rávenni hogy álljon le ezekkel.


2011. aug. 29. 15:13
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Aki hülye haljon meg. Bugyuta egy barátod lehet, ha saját ésszel ezt nem fogja fel!
2011. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én volt barátommal is ez volt. Naponta több doboz energiaital. Próbáltam leszoktatni, már majdnem sikerült is(hetente csak 1-et ivott), de visszaszokott napi rendszerességre, amíg nem voltam pár napig a közelébe. Ha ennyi esze van...
2011. aug. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:/
2011. aug. 29. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!