Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Én még nem voltam bárányhimlős...

Én még nem voltam bárányhimlős.! 13 éves vagyok. Hogy néz ki a bárányhimlő? Először hogy jön ki? Légyszi irjatok vmit róla!

Figyelt kérdés
2011. okt. 1. 19:32
1 2
 11/15 bánomisén ***** válasza:
Bárhol kijöhet, ahol éppen neki tetszik, erre nincs szabály.
2011. okt. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem mentem el orvoshoz..

anya nem visz el, mert iskolába meg kell mennem..

nem is foglalkozik vele anya, mutatom neki azt csak azt mondja hogy "aha"

2011. okt. 3. 20:20
 13/15 anonim ***** válasza:
Akkor önállósítsd magad, mert a többieket is megfertőzheted. Mondjuk a bárányhimlő nagyon magas lázzal jár, szóval tényleg nem biztos, hogy az van neked(gondolom írtad volna, nem engedne anyukád 39°C-kal suliba)
2011. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Lázam nincsen,

de viszont a torkom fáj, a fejem, meg folyik az orrom is ://

2011. okt. 3. 20:39
 15/15 bánomisén ***** válasza:

Iskolaorvos nincs nálatok? Mert hozzá is lemehetsz ilyesmivel.

Egyébként nem értem anyukádat, ha szemmel láthatóan beteg vagy, miért nem enged el orvoshoz? Szerintem is önállósítsd magad, menj el, az orvostól meg, ha ő is azt mondja, hogy járhatsz suliba, kérj igazolást arra az időre, amíg a rendelésén voltál, így az iskolában sem lesz belőle gubanc.

2011. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!