Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elhúzódó "köhögés". Mi okozhatja?

Elhúzódó "köhögés". Mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Kb egy éve kezdtem köhögni. Elejében megfázásként fogtam fel a dolgot, mivel hőemelkedésem is volt. Orvoshoz is mentem, kaptam antibiotikumot, a köhögés megmaradt, a hőemelkedés elmúlt. És kb azóta húzódik, kissebb nagyobb intenzitással, száraz köhögés. Majd újra elmentem dokihoz, aki szinuszüreg gyulladást állapított meg. Akkor arra szedtem gyógyszert, antibiotikumot, majd csak nem enyhült. Megelégeltem a dolgot, elmentem egy másikhoz, aki allergiát állapított meg... Hiába szedtem mindenféle allergia elleni/tünetcsökkentő gyógyszert, nem javult a helyzet. Sőtt, csak romlott. Akkor abba hagytam mindenféle gyógyszert. S azóta esténként főleg, alig tudok elaludni, mivel mindig mintha vmi folyadékot nyelnék. Reggel mikor felkelek, az első fél óra meg halál, alig kapok levegőt, még fel nem köhögöm az éjjel lerakodott slejm szerű valamit.


Volt valakinek ehhez hasonló "betegsége"?


2012. febr. 26. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Hááát... minimum egy tüdőröntgen kellett volna. Pulmonológiára menj.
2012. febr. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A párom pont ezekkel a tünetekkel küzd....voltunk már mindenféle kivizsgáláson, azt mondták allergia....ő sem szedi már a gyógyszert, mert jobb nem lett.."ezzel együtt kell élni".....deaz a reggeli félóra neki is borzasztó még ki nem tisztul a torka.... :(


Korod/ nemed????

2012. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amúgy 19/f

2012. febr. 27. 19:46
 4/4 anonim válasza:
ilyen hosszan tarto kohogest a stressz is okozhat. olvass utana a neten es ha kell menj el pszichologushoz
2012. márc. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!