Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullásra milyen gyógymódok...

Hajhullásra milyen gyógymódok vannak?

Figyelt kérdés
2009. jún. 10. 07:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én a 3. vagyok. Azóta voltál dokinál? Vagy beszereztél valamilyen vitamint, sampont?

Ha van rossz fogad, azt biztos mondják, hogy csináltasd meg.

2009. jún. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
rendben vannak a fogaim. Nem vettem azóta semmit, csak érdeklődtem. Utálom szedni a vitaminokat is, mindegyik olyan nagy hogy alig lehet lenyelni. Meg alapból rosszul vagyok ha valami gyógyszert kell bevenni.
2009. jún. 19. 00:26
 13/16 anonim válasza:

Igyál kombucha teát, ettől tuti nem fog hullani a hajad!

Nekem is hullott régebben elég erősen, de egy barátnőm ajánlotta és amióta iszom, azóta gyorsabban is nő meg nem is hullik. Lehet érezni a sok babahajat. Én innen rendeltem ilyen gombát egész olcsón: www.my-crazy-life.gportal.hu

2009. aug. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
megnézem, kösz
2009. aug. 31. 00:15
 15/16 anonim ***** válasza:
használt a tea?
2010. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Akkor ne használd a sörélesztőt, hanem szánj rá havi 1200forintot, és bánfi hajszeszt és hajsampont használj. Nekem ettől állt le, és kitart egy hónapig a cucc.
2010. okt. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!