Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a tünetek mire utalnak?...

Ezek a tünetek mire utalnak? Autista is lehetek, vagy mi?

Figyelt kérdés

Eléggé zárkózott vagyok, nincs egy barátom sem, és ha egy kis közösségbe kerülök, akkor szinte alig szólok 1-2 szót, csak egyetlen egy közeli emberrel tudok úgy folyamatosan beszélni mert régóta ismerem, de vele is csak felszínes témákról. (szinte teljesen mások vagyunk)

Nem nagyon merek kimozdulni a házból, előző nap eltervezem hogy ide meg oda megyek, de a végén semmi nem lesz belőle. Fogalmam sincs mi ez az érzés, egyszerűen valami valahogy visszatart, hogy ne mozduljak ki egyedül.

Monstanság egyre többször keverem a szavakat, és 99%-ában fel sem tűnik, hogy összekevertem. Mind írásban, mind beszédben.


2012. júl. 24. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Introvertált vagy és szorongsz. Nem hinném, hogy autista lennél.


Ha zavar vegyél erőt magadon és változtass. Ha nagyon nem megy és szenvedsz tőle, akkor keress fel szakembert.

2012. júl. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Antimod ***** válasza:
Inkább valami szociális fóbia, amit megfelelő módon fel lehet oldani.
2012. júl. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én először csak pszichológust ajánlanék.
2012. júl. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges hogy felnőttkori autizmusod van (asperger szindróma)
2016. máj. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!