Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen betegséget kapjak el...

Milyen betegséget kapjak el és hogyan, ha azt akarom, hogy megoperáljanak? Vagy hogyan fertozzem meg magam? Akármi szóba johet, ami nem fájdalmas!

Figyelt kérdés

Azt akarom, hogy megoperáljanak, még soha nem operáltak, kórházban csak kiskoromban voltam... Mit csináljak, hogy keruljek be a kórházba?

Úgy jó lesz, hogy napokig nem alszok és nem eszek?


2009. júl. 30. 01:52
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Nem kell semmit csinálnod : meséld el a háziorvosodnak a tervedet, ő rögtön beutal valamelyik ideggyógyintézetbe... Garantáltan jó sokáig lehetsz majd kórházban, ha ez a vágyad! :]
2009. júl. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
96%

mijen jót röhögtem a kérdésen (hát még ezen a válaszon):D

amugy igaza van te nem vagy normális... nyelj le egy tollat és akk ha nem jön ki hátul bisztos kóráhzba leszel

2009. júl. 30. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
96%

igen, mondd el az orvosodnak a tervedet, és ő rögtön beutal a kórházba, és ott tuti eltávolítják az agyadat.


amúgy sztem ez a kérdés FAKE :D

2009. júl. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%
Egyértelműen FAKE :D
2009. júl. 30. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés!!! Ezt komolyan gondolom, nem értem miért kell kinevetni! Lécci normális válaszokat kérek!

Még sosem volt operációm és már nagyon ki akarom próbálni, hogy milyen lehet a kórházi altató...

2009. júl. 30. 02:31
 6/34 anonim ***** válasza:
56%
Nem FAKE.. én is ilyen "problémával küzdök" és el kell keserítenem a többieket, voltam már orvosnál, de semmiféle pszichátriára vagy idegosztályra nem utaltak be még gyógysuert se kaptam, pedig em csak 1-nél voltam. A választr én se tudom , nekem se sikerült még kórházba kerülnöm :( Orvoshoz, vérvételre ilyesmire elmegyek egy párszor, de ez nekem nem elég, nekem kórház kell, de sajnos csak kívülről nézhetem :( Menthetetlenül egészséges vagyok (fizikailag). Még egy rohatd vírust se vírok soha elkapni... Ez van...
2009. júl. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
89%
inkább menj el operába. néha az is fájdalmas tud lenni
2009. júl. 30. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:

Végre valaki, aki megért...

Sajnos én is egészséges vagyok, de mostanában (már egy éve) szokott fájni a szivem meg a tüdöm, meg néha úgy érzem, hogy szét akarnak esni a csontjaim, most meg le akar esni a kormom, de ezzel még nem hiszem, hogy kórházba utalnának...

2009. júl. 30. 03:00
 9/34 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező: "bármi ami nem fájdalmas"... ha nem fáj eléggé és nem lóg a beled, nincs műtét, nem férsz bele a kvótába. De ha be tudod bizonyítani, hogy elme roggyant vagy (úgy látom nem lenne nehéz), akkor finanszírozza az OEP a nemi átalakító műtétedet


- (a ktg-eid 10%-át állják, ami férfiből nővé már csak fennmaradó 94e másik esetben 106e, jó kicsit elkéstem, mert 2003-ban még ingyenes volt persze Szegeden, de a Szülők majd leszurkolják) :D (Méltányossági esetben, például genetikai hibák korrigálásánál azonban ezentúl is elengedhetik az önrészt. --> Van remény :D) -


Garantáltan sok altatás, műtéthegyek! Viszont a beavatkozás után is fáj, ebbe nem gondoltál bele, ugye? Ha félsz a fájdalomtól, eleve hogy jutott eszedbe? Látszik, hogy nem tudod mivel jár.


Különben az altatás élettanilag sem egy jó poén, mit gondoltok miért nem altatnak minden szíre-szóra? De látom egyesek nagyon unatkoznak és nem találtak egy jó hobbyt vagy egy csajt :O


Egyébként nem tudom miért, de van egy olyan érzésem, hogy fiúk vagytok...

2009. júl. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:

Én lány vagyok, de sokszor érzem úgy, hogy inkább fiúnak kellett volna szuletnem, úgy jobb lenne!

És nem vagyok elmebeteg! De azért még nem akarok magamnak farkat XD

2009. júl. 30. 04:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!