Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit kezdjek a sarkammal?...

Mit kezdjek a sarkammal? (képet linkeltem! ) Gusztustalanul bevan repedezve!

Figyelt kérdés

Azért azt hiszem egy 22 éves lánynak nem így kéne kinéznie a sarkának! Itt van lefotóztam, erős gyomrúak nézzék meg csak mert állati ronda! Ja, ez a kép azután készült hogy ped eggel 20 percig reszeltem!!!!

[link]

Mit csináljak vele???


2009. aug. 3. 19:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%

most ez lehet hülyén hangzik, de azt mondták a nagy öregek hogy juhfaggyúval kell bekenni.. kicsit büdös, de ha estére bekened, húzol rá zoknit hogy ne kenj össze mindent kb egy hét alatt elmúlik.

ha nem tudsz faggyúhoz juti akkor meg valami nagyon zsíros krémmel kend be!

2009. aug. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Én habkővel dörzsölöm át a sajátomat fürdéskor a víz alatt. Utána meg be lehet kenni babaolajjal.
2009. aug. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%
Esténként áztasd ki jól a lábadat langyos vízben lefekvés előtt. Amit lehet, dörzsöld le reszelővel, vagy habkővel. Kendd be alaposan vazelinnal és tegyél rá nílonzacskót egész éjszakára. Reggel langyos vizzel, szappannal mosd le. Ezt a műveletet csináld szükség szerinti gyakorisággal.
2009. aug. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
78%
ha sokáig áztatod a lábad egy lavórban,akkor nagyon könnyen lejönnek dörzsöléssel a keményedések,mert jól felpuhul.
2009. aug. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Habkövet minden második nap használok zuhany közben, csak azért nem minden nap mert kipróbáltam, ha mindennap habkövezem másnap nem bírok lábra állni :(

Ezek jó ötletek amit írtatok még ma este kipróbálom, igaz se vazelin se faggyú itthon, de van zsíros krémem!

Akinek van ötlete, tanácsa még, ne tartsa magában!

2009. aug. 3. 19:43
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

avonból lehet rendelni ilyen készítményeket, nem is drágáért. én régen folyadékba áztatott lapocskákat rendeltem, ezekkel kellett törölgetni a sarkakat, és nekem szép lett tőle :) ha rismersz avonozót, kérj katalógust és nézz szét.

amúgy a minden napos áztatás, habkövezés is tök jó. én amúgy krémezni szoktam, testápolóval, mostanában, esténként :)

2009. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
52%

Sajna az én lábam is ilyen volt. Minél többet reszelgeted annál vastagabb lesz. Mindennap be kell kenni esténként.Scholl krém:Heel Repair Cream vagy a Hirsch Talg

Ezek a legjobbak, viszont nem olcsó muri, de hatásos.

Gyógyszertárban beszerezhető

2009. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is repedt volt a sarkam(mikor terhes voltam,a túlsúly sokat számít).Szóval a habkő 2 naponta jó kezdés,én is azt csinálom.Utána mikor teljesen száraz a talpam akkor lesorjázom talpreszelővel.Csak finom pólusúval ami nem okoz fájdalmat és nem szálkázza ki a bőrt.Aztán jöhet a krém,név szerint: Neutrogéna.

Nekem ez nagyon bevált,amióta evvel kezelem eltűnt az összes repedés róla!Más termékekkel nem értem el ilyen hatást.Ja és ez most nem reklám volt,hanem tényleg igaz! :)

2009. aug. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
És melyik fajta neutrogénát használsz?
2009. aug. 3. 20:04
 10/14 anonim ***** válasza:
68%

Annyi van ráírva,Neutrogéna lábkrém norvég formulával

száraz és megkeményedett bőrre.

A Dm-ben szoktam venni,de szerintem más drogériákban is kapható,sőt még a patikában is.

2009. aug. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!