Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gyerekkorom óta fáj a fejem!...

Gyerekkorom óta fáj a fejem! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok,és sokszor jön rám a fejfájás a jobb oldalon!gyogyszerek nem nagyon segitenek!dokihoz sem merek elmenni mert félek hogy kinevet és azt mondja hogy jó ez igy és nincs semmi baj!ha tud valaki segiteni nagyon megköszönném!26l
2009. aug. 24. 19:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Neurológushoz kell el,enni fejfájással, ő ír ki ha szükséges CT-re vagy MR vizsgálatra :) Senki nem fog ezzel kinevetni :)

27/eü.s

2009. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz! Ez nem vicces, egy orvos nem nevet ki semmilyen bajjal sem.
2009. aug. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, ha fejfájáscentrumba mész. egyébként szerintem migréned van, ami bár egyelőre gyógyíthatatlan, de megfelelő gyógyszerekkel megelőzhető a roham. ilyen fejfájáscentrumokat Bp-en kívül nagyobb városokban, pl Debrecenben is találsz. ezeken a helyeken olyan orvosteam dolgozik, akiknek a különböző típusú fejfájások kivizsgálása-gyógyítása a szakterülete. amúgy a szüleid, szűkebb rokonság nem fejfájós? mert ez örökletes is lehet. én is fejfájós típus vagyok, és még sokan a családban.
2009. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy szemüvegre volna szükséged. A szem különböző problémái pld. szemtengelyferdülés is okozhat fél oldalas fejfájást.
2009. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!