Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Furcsa tapintás érzés marihuán...

Furcsa tapintás érzés marihuána fogyasztás hatására amely majdnem egy héten át nem múlt el, szerintetek mi lehetett?

Figyelt kérdés

Néhányszor füveztem csak korábban azonban a legutóbbi alkalommal (kicsit túllőtt adag után szerintem) egy meglehetősen kellemetlen érzés uralkodott el rajtam. Az egész testem, különösen a kezem bizsergett, nem éreztem tapintást, illetve a tapintást is csak erőteljesebb bizsergésként éreztem. A tapintási érzés még azután se múlt el hogy a kezemet elvettem a tárgyról. Annyira zavaró volt hogy nem tudtam anélkül csinálni valamit hogy ne figyeljem a kezeimet, alig tudtam enni-inni és leülni is kellemetlen volt (a megváltozott tapintás nem csak a kezeimre hanem mindenhova átterjedt).


A történetben a legijesztőbb az hogy másnap reggelre NEM MÚLT EL! Igaz, némileg csökkent, de továbbra is annyira zavaró volt hogy a barátnőmet megérinteni és megcsókolni sem volt kellemes. Ebben az állapotban:

- Tapintás egyáltalán nincs.

- Bizsergésként észlelem ha valamihez hozzáérek

- A tapintási ingerek túl lassan tűnnek el.


Az érzés egy hét alatt, fokozatosan kopott ki, a folyamatot egészséges étrenddel, rendszeres és elegendő alvással és testedzéssel próbáltam felgyorsítani. Nektek már volt hasonló tapasztalatotok? Mi lehet a magyarázat?



2013. jan. 14. 03:07
1 2
 11/14 an00nym ***** válasza:

ez így nem korrekt, a hatás ideje alatt igenis nagymértékben romlik a rövidtávú memória, tanulás, koncentráció lehetetlen, bár a hosszútávú javul, könnyű visszaemlékezni gyermekkori érzésekre, történésekre


bocsánat az állandó kukacoskodásomért, csak nem szeretném hogy az ide látogatók tév- esetleg félinformációkat kapjanak

2013. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
igazad van, a koncentráció lehetetlen és a rövid távú memória kuka. Én arra tudok koncentrálni, ami abban a pillanatban leköt, de akkor arra max fókuszálás elmélyülve.
2013. jan. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Figyelj!

Ugyan ez van velem, 2 napja lassan,emberek koze mentem es meghaltam konkreatan.

A szememmel eszlelem hogy nem fogok valamit de ugy erzem meg fura minden.

Jonnek szembe az emberek es nem erzekelek semmit a testemen alig allok a labamon.

Ez valami idegrendszeri problema lehet, van egy sejt ami adja a jeleket tovabb agybol a vegtagokba es valamit bezavarhazott.

Segits milett veled,maradando?

2019. dec. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem maradandó, néhány nap után elmúlt.
2022. jún. 22. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!