Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magas vérzsírra melyik az a...

Magas vérzsírra melyik az a gyógyszer, aminek nincs káros hatása a májra? Kb. egy hete volt a Blikk-ben egy cikk, ott le is írták, de azóta nem találom a cikket. Melyik az a gyógyszer? A blikk.hu-n is kerestem, de nem reagált a gép semmit.

Figyelt kérdés
2009. szept. 15. 09:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát igen, a blikk tényleg nagyon hiteles hírforrás... -.-

Tán nem a blikk.hu-n kéne keresgélned, ha tényleg érdekel a dolog.

2009. szept. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden koleszterin csökkentő gyógyszer kifejezetten káros! Kivétel nélkül. Az én esetem akár tanulságos is lehet. Soha nem volt jó a koleszterinem. 6,5 alatt sosem volt, de nem szedtem rá semmit. Három éve száműztem az olajat a főzésből /kizárólag akkor használom, ha hust, husfélét sütök/. Azóta csak otthon kisütött házizsírt használok. Pénteken voltam egy általános laborvizsgálaton, ahol a koleszterin szintem 5,4 /!!!/ volt. Ennyire nem is emlékszem. Tehát az olaj, margarin kifejezetten káros az egészségre. Nézz utána a neten, számos erre vonatkozó írást találsz. A zsír viszont erősíti a csontokat és jó hatással van az immunrendszerre is.
2009. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van a blikkben igaz sor, talán a dátumon kívül?

Szerintem egyszerűbb lenne ha elmennél a patikába vagy az orvosodhoz és vele beszélnéd meg a dolgot. Nem fizetett riportok alapján választanál gyógyszert.

2009. szept. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!