Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az asztma kialakulhat idegessé...

Az asztma kialakulhat idegességtől? Ha asztmás vagyok és nem megyek orvoshoz mi lesz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 15:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Idegességtől nem alakul ki asthma. De ha valaki asthmás a rohamot kiválthatja az idegesség.
2013. márc. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Idegességtől, allergiától is lehet fulladás. Honnan gondolod, hogy asztmád van? Ha kicsit bővebben körül írnád mi a tüneted, az jó lenne.
2013. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

hát eddig nem voltam se allergiás se asztmás csak vagy 2 hónapja kezdődött, hogy néha nem kaptam levegőt nem vettem komolyan de aztán egyre gyakrabban nem kaptam. a családba se asztmás senki úgyhogy nem ttudom.

[link]

innen pár tünet igaz rám

ezek:Légzési nehézség, Éjszakai alvászavar, köhögés, Mellkasi szorító érzés, fájdalom

és sokszor akkor nem kapok levegőt amikor ideges vagyok

2013. márc. 24. 00:35
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Allergia, asthma bármikor kialakulhat,nem születünk vele. Sőt,ahhoz,h valaki allergiás legyen valamire,legalább 1x találkoznia kell azzal az anyaggal,amivel szemben érzékeny lesz.Úgyhogy,ha a tüneteid illenek rá mielőbb menj el orvoshoz.Amúgy még egy dolog az asthmáról.Asthma esetén a kilégzés a nehezített,nem a belégzés.Nálad így van?
2013. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
hát nem tudom inkább a belégzés de azt tudom, hogy nem vagyok allergiás de ha asztmás se akkor nem tudom, hogy mi lehet a bajom csak azért gondoltam, hogy az asztma mert mást nem tudok aminek hasonlóak a tünetei
2013. márc. 24. 11:05
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Orvoshoz menj el, ez inkább ideg lehet.
2013. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
csak azt nem tudom, hogy ha elmennék orvoshoz ezekkel a tünetekkel mit mondjak:) meg szerintem nem tudna csinálni semmit ha az idegtől van
2013. márc. 25. 00:52
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért lehet vele akkor is kezdeni valamit.Úgy mondd el,ahogy itt leírtad.
2013. márc. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
hát a lelki problémáimba nem tud segíteni:)
2013. márc. 25. 08:58
 10/15 anonim ***** válasza:
Akkor ott és a fejedben tegyél "rendet".
2013. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!