Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az asztma kialakulhat idegessé...

Az asztma kialakulhat idegességtől? Ha asztmás vagyok és nem megyek orvoshoz mi lesz?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 15:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
próbálkozok de nem nagyon jön össze:((( már nem nagyon tudok mit csinálni és még barátaim se nagyon vannak akik valami tanácsot adnának vagy akikkel beszélgessek:S
2013. márc. 25. 17:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Dolgozol? Tanulsz?
2013. márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
14 tanulok:)
2013. márc. 26. 07:26
 14/15 anonim ***** válasza:
Elég nehéz helyzet:( Mindenkinek szüksége van rá,h időnként "kiöntse" a lelkét. Mert a felgyülemlett feszültség lelki és testi bajokhoz vezet. Édesanyád,édesapád,testvéred van? De ez lehet egy nagynéni,barát. Gyakran arra van szükség,h Te tedd meg a kezdő lépést.Félsz valamitől?
2013. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hát igen de anyámékkal ilyenekről nem beszélek tesómnak meg gondolom meg vannak a saját problémái, meg ideje sincs sok mert sokat kell tanulnia meg minden. egy ember aki meg ad tanácsot az direkt rosszat ad már megfigyeltem. egy legjobb barátom van azt meg ez nem érdekli, barátkozni meg nem akar senki szóval elég nehéz:( meg szerintem mindenki utál ez a legrosszabb:''((
2013. márc. 26. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!