Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért barna színű a kaki és...

Miért barna színű a kaki és miért büdös? Köszi.

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 18:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lényegében a méreganyagok ürülnek, meg a vastagbélben rothasztó baktériumok vannak, plusz az ammónia. Ezek miatt büdös. A színe pedig az epefestéktől barna.
2009. szept. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) elég abszurd kérdés volt:) de nagyon érdekelt:)
2009. szept. 17. 19:28
 3/5 anonim válasza:
40%
Azért büdös mert te Kakilltad
2009. okt. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
49%

szerintem a kaki nem is barna. én azon a véleményen vagyok, hogy a kaki kék, csak bele programozták az emberek fejébe. hogy az barna, és ezért látjuk barnának, pedig ha csecsemő korunkra vissza tudnánk emlékezni, láthatnánk, hogy igazából kék. Engem terápiával visszavittek arra a szintre, mert nem hagyott nyugodni ez a kérdés, és valóban kék volt!



A szagáról meg annyit, hogy az se büdös, csak a társadalmi normák azt diktálják, hogy a kakinak rossz az illata. Tévedés! A kakit az állatok nem érzik büdösnek csak az ember. :) az életunk emberek /ún fekalofilok/ rájöttek, hogy a kaki igazából jó ízű, illatú és szép a színe.



Összegezve: a kakid nem büdös vagy barna, igazából kék és jó illatú, csak az elméd elhiteti veled hogy az!

2010. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
85%

Fújj, utolsó! Ezt gondolom te sem gondolod komolyan.

Akkor a macska is azért kaparja el, mert olyan jó illatúnak tartja?

2015. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!