Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon felek, valaki segitsen...

Nagyon felek, valaki segitsen kerem?

Figyelt kérdés
üdv, ősz óta a jobb bordam alatt, gyomorszajtol jobbra kb. Nyomast erzek. Ez Fekves kozbe a legfeltunobb, neha erzem magatol is, de fajni nem faj, csak nyom. Januarba voltam rontgenem, orvos nem talalt semmit, csak egy mini vesekovet, azt mondta, hogy a hirtelen novekedes hatasara johetett letre ilyen izomcsomo szeruseg. Na de az a helyzet, hogy azota nem mult el, es mindennap minden orajaban azon agyalok, hogy tuti valami rak, rohadtul felek, hiPochonder vagyok mar mint az allat, valaki megtudna nyugtatni? Orvos nem mondta meddig lehet ez meg stb. Ugyhogy teljesen tanacstalan vagyok :( 16/F. ( ekezetekert elnezest, telefonrol irtam)
2013. ápr. 24. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Ott a máj széle van.Kérj egy ultrahangot is ,és nézzék meg.Lehet nagyobb a májad betegség nélkül is.

És a rák az nem fáj és nem nyom.

2013. ápr. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nezte a majamat, nem volt ott semmi. A rak tenyleg nem faj? Olvastam lagyszoveti rakokrol, azok sem?
2013. ápr. 24. 23:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Oh god, sry, ultrahangon voltam alapbol, es nem rontgenen, felreirtam
2013. ápr. 24. 23:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy refluxod van? Állítólag az is fekvéskor kellemetlenebb.
2013. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!