Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A striák eltüntethetők drága...

Pillangó213 kérdése:

A striák eltüntethetők drága kezelések nélkül? Eddig azt gondoltam narancsbőr és anticellulit krémet használtam. Ez hathatott, mert nem látok változást!?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy mi igaz abból, hogy a striák nem tüntethetők el véglegesen?!

2013. máj. 3. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy.Se drága kezelésekkel,se anélkül. Ez jó üzlet,de sajnos csak ennyi.
2013. máj. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez teljes mértékben igaz. Nem fognak eltűnni, csak halványodni.
2013. máj. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is próbáltam, drága krémek..semmit sem érnek, halványodni fog. Most nyáron napozz picit, és alig fog látszani, nem lesz feltűnő.
2013. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 3. 18:12
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezzel kapcsolatban még annyit szertén, hogy utána olvastam egy-két dolognak... a szoláriumtól állítólag halványodhat. Ez biztosan igaz? Vagy esetleg olajakkal lehet halványítani?
2013. máj. 3. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán egy picit halványodik tőlük.de túl sokat ne várj. A solariummal ugyanaz a helyzet,mint a napozással.Amikor barnul a bőröd halványabbak a striák.De,ha a barnaság múlik megint erősebben látszanak. Nyáron napozz,télen menj solariumba.
2013. máj. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2013. máj. 8. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!