Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőr ellen milyen...

Narancsbőr ellen milyen módszert ajánlanátok, ami nem túl drága?

Figyelt kérdés
2011. okt. 19. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
rengeteg vizet kell inni. persze gondolom nem egy gyors módszer, de nem költséges, nem fárasztó, nem fájdalmas, és garantáltan használ.
2011. okt. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
havi kondibérlet van már 10 ezerért,nekem csak az edzés mulasztotta el,a krémeknek ne higyj.
2011. okt. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát havi 50ezres fizetéshez a 10ezer ft sok,sajnos...
2011. okt. 19. 21:09
 4/7 A kérdező kommentje:
plusz a buszbérlet 12000 vagy ha jegyet veszek,akkor is 800ft 1 alkalommal...
2011. okt. 19. 21:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugrókötél.

Egy jó minőségű 980ft.

2011. okt. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

mint hogy a narancsbőr zsír... így szálkásító étrenddel és akár otthoni teljes testes edzéssel le tudod adni.

beszéltem egy masszőrrel, ő azt mondta, hogy a masszázs helyileg élénkíti a vérkeringést és ezért (nem helyi zsírégetés!) de jó hatással van erre a problémára. annyira, hogy most én is leírtam neked.

de sem az egészséges táplálkozás, sem a masszázs nem lehet túl olcsó, bár lehet törekedni hogy minél olcsóbb legyen (megkeresni az akciós jó minőségű élelmiszereket, illetve olcsó masszőrhöz járni, de ez elhagyható, csak ugye kérdeztél módszereket)

2011. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Kàvèzaccos radírozàs
jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!