Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valami probléma van a gyomromm...

Valami probléma van a gyomrommal, belemmel bizonyos dolgokat ha eszek utána pár órára rá rosszul érzem magam keserű a szám szédülök, görcsöl a gyomrom stb ilyen pl a magvak, gyümölcsök zöldségek?

Figyelt kérdés
ha erőltetem és nem foglalkozok vele akkor nagyon szarul is tudok lenni dokinál voltam nem is 1 nél nem találtak semmi konkrétat de már nagyjából tudom mit ehetek legjobban ami idegesít hogy kb 15kg ot fogytam az ota és sokkal gyengébb vagyok, hamar kifáradok van valami étrend kiegészítő vagy valami amitől hízhatnák, erősödhetnek picit?
2013. máj. 26. 00:08
 1/5 A kérdező kommentje:
ismerős ajánlotta hogy elvileg van valami csokis, epres,stb izesitésű ital vagy mi nem tudom hallottatok-e róla sajnos neten nem találom jah am 21/f
2013. máj. 26. 00:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a Nutridrink italaira gondolt. Így keresd a neten.
2013. máj. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Epédet is megnézték?
2013. máj. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gabonák és tejtermékek ÁBSZ-t, vagy IBSZ-t okoznak. Ezután bármire lehetsz érzékeny..


Kezdj olyan húsokat és zöldségeket enni, amiket bírsz. Semmi adalékos vackot, tejes vagy lisztes holmit, krumplit.. csak olyan zöldséget amit bírsz, esetleg gyümölcsöt, és húsféléket. Rendbe fog jönni az emésztőrendszered, el fog múlni ez a szélsőséges probléma.


Vagy nem, és akupunktúrázni kellene mert kivan a májad.

2013. máj. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Orvos (másik) és dietetikus kell.
2013. júl. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!