Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Keletkezett egy keloid a bal...

Keletkezett egy keloid a bal fülcimpámon. Mennyiért lehet leszedetni és milyen módszerrel szedik le?

Figyelt kérdés
2009. nov. 16. 00:08
 1/6 anonim válasza:
én nem akarlak elkeseríteni, de nekem mindkét fülcimpámon lett keloid miután kilyukasztották. 2szer kellett műteni mert lüktetett és nőtt is. másodjára a jobb fülemen levágták a fülcimpámat is. sajnos nem mult el akármivel kezelték, csak miután elkezdtem serülni, de akkor meg magátol. amugy szerintem nem kell érte fizetni, engem is a fül-orr gégészeten műtöttek. de ha rám hallgatsz nem csinálsz vele semmit, mert nekem mind 2 műtét csak rontott a helyzeten.
2009. nov. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ááá de rosz.:S én leakarom szedetni mert idegesít meg viszket. meg újra kiakarom lyukasztani.
2009. nov. 18. 20:14
 3/6 A kérdező kommentje:
és am h. műtötték v. mivel?
2009. nov. 18. 20:15
 4/6 anonim válasza:

igen műtötték, rendesen altatással. hát te tudod mennyire zavar, de én akkor sem ajánlom. engem is zavart régen, de nem is ezért nyultam hozzá hanem mert fájt is. de azt azért tudd hogy benne van a pakliban h ugy jársz mint én és még több problémát okoz majd. amugy én a fülemet sem lyukasztom ki megint meg nagyon vigyázz hogy semmi nagyobb seb vagy vágás ne érjen ha ilyen hajlamod van. ja én hallottam már olyanrol hogy fülcimpára akasztható fülbevaló most akarok olyat csináltatni hogy azért lehessen fülbevalom.


[link]

2009. nov. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
am csak a fülcimpámon van csomo sebem van és ott nincs keloid *lekopogom* . am ma elmentünk orvoshoz és aztmondta h. nemis biztos h. keloid. aztmondta h. beinjekciózzák és levágják.:)
2009. nov. 19. 16:50
 6/6 anonim válasza:

hát remélem nem az. sok sikert hozzá. ha nem az biztos szép lesz. meg amugy nem akartalak nagyon ijesztgetni, én ugy tudom nem is mindenkinek reagál durván a keloid.

sok szép fülbevalót!

2009. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!