Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen drogosokról?


2013. dec. 26. 18:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

"8-as az ilyen liberális kutyáknak kéne inkább hurokba tenni a fejét elsősorban."

nézd elhiszem h a te képességeiddel csak ilyen egymondatos válaszokra telik, de van más oldal is ahol szívesen meghallgatják. Én nem vagyok rá kíváncsi.

2013. dec. 27. 23:00
 12/13 anonim válasza:
54%
liberális kutya ?? Hát minden vagyok csak liberális nem. Konkrétan utálom a politikát és a politikusokat és mindenkit aki politizál. Azokat meg különösen akik elvakultan hisznek valamilyen politikai irányzatban és fröcsögnek mindenfele. Egy agymosott zombi vagy, még a levegő is kár beléd.
2013. dec. 29. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 cli_hlt ***** válasza:

12 nyugi.


Sajnos sok ember zsigerből válaszol, gondolkodás nélkül.


(Azt se feledd, hogy a "nem politizálok" kijelentés valójában politizálás ugyan úgy, ahogy a "nincs isten" biztosra vétele is vallás.)


Azt javaslom, hogy nézze végig mindenki a filmet, és tájékozódjon. Véleményformálásnak csak ez után van értelme.


Kiindulásnak:


[link] - Innen letölthető a film is. Van fórum, és sok infó egyéb formában.


[link] - Mindenféle drogról rengeteg információ. Jog, kémia, élménybeszámolók.

2014. jan. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!