Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy összementem?...

Lehetséges, hogy összementem? 16/F

Figyelt kérdés
Szombaton megmérettem magam az ajtófélfánál és húztam oda ceruzával egy csíkot.Ma is megmérettem magam,ma meg nem érte el a magasságom azt a csíkot.Lehetséges,hogy összementem?

2014. febr. 3. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Szombaton hánykor és milyen előzetes testhelyzet után máretted meg magad és ma hánykor és milyen előzetes testhelyzet után ?
2014. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szombaton olyan este 20:45-21:00 körül.Elötte a buszon ültem.

Ma meg miután hazaértem a konditeremből.

2014. febr. 3. 20:07
 3/8 A kérdező kommentje:
Olyan 18 óra körül.
2014. febr. 3. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Általánosságban elmondható, hogy az ember reggel felkelés után a legmagasabb, aztán folyamatosan megy össze estig (akár 1-2 centit is), mert az ízületeket, gerincoszlopot alkotó szövetek a gravitációs nyomás hatására összenyomódnak, majd éjjel regenerálódnak. De nálad szerintem, csak mérési hiba lehet a hasonló időpont miatt. Csak úgy nem megy össze senki, bár lehet, hogy a gyúrás felerősiÍti a dolgot az ízületi terhelés miatt, nem tudom
2014. febr. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi.Akkor holnap reggel megmérem magam.

De ugye a kondizáástól nem fogok összemenni,csak ezt a gravitációs folyamatot gyorsítja fel?

2014. febr. 3. 21:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az kizárt, bármitől is mész össze, éjjel regenerálódnak a szövetek, az biztos. Egy bizonyos magasság alá meg úgyse mész, mert annak is vannak határai. Gondolom, ha valaki egész nap ugrálna és sose aludna, akkor se menne többet össze, mint egyébként. A gyúrással a kapcsolat meg csak egy ötlet volt, lehet, hogy semmi köze az egészhez.
2014. febr. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Reggel megmértem magam és kb. 1 centivel voltam magasabb,mint a szombati mérésnél és kb.2 centivel voltam magasabb a tegnapi mérésnél.
2014. febr. 4. 15:50
 8/8 tuman válasza:
Szombaton mindenki magasabb.
2016. szept. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!