Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van ha fájdalomc...

Milyen hatása van ha fájdalomcsillapítóra alkoholt iszok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 05:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
76%
Elég durva. Ismerni kéne a pontos gyógyszert is, mert azért mégis csak kb. száz féle hatóanyagú fájdalomcsillapító létezik, de így látatlanban is annyit tudnék mondani, hogy NE! Könnyen belehalhatsz.
2008. júl. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg könnyen bele lehet halni, ha többet veszel be, és töményet iszol rá. De, ha bort, vagy sört iszol rá, az is elég durva hatást vált ki! Csak annyit, hogy, amikor a heroinosoknak nincs pénzük anyagra sokszor porrátörnek egy bizonyos fájdalomcsillapitót (direkt nem irom le mit, mert nem akarok ötleteket adni) sörrel felhigitják, és azt lövik vénásan.
2008. júl. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Cataflamra gondoltam, mondjuk sörrel, borral? Vagy az túl gyenge?
2008. júl. 25. 14:35
 4/23 anonim ***** válasza:
Én három nyugtatóra ittam bort, és kb. fél órára kicsit bekómáltam. A lényeg, h mértékkel.
2008. júl. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
84%
A Cataflam az egyik legerősebb fájdalomcsillapító, több országban nem is engedélyezték. NE IGYÁL RÁ! Semmit sem. Egy deci sört sem.
2008. júl. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%
Én egyszer ittam metaxa gyömbért egy mandula gyulladás elleni gyógyszerre...netmudom már a pontos nevét.deaz biztos hogy ligh-osabb mint egy fájdalom csillapitó. és nagyon fájt a hasam meg rosszul voltam ne igyál rá. sztem max ugy hogy beveszed és vársz jópár orát.
2008. júl. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
Gondolom tanulsz az utolsó válaszadó példájából! Nem biztos, hogy olyan jó érzés lesz, simán rosszul lehetsz tőle. És nem fogjuk leirni, hogy szerintünk túl gyenge e vagy sem...tapasztald ki, ha annyira érdekel...De kár papolni, hogy ne csináld, mert úgyis kipróbálod, gondolom...
2008. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer véletlenül leküldtem Cataflamra félórával később 3 cent páleszt. (Elfelejtettem,hogy bevettem.) Szerencsére semmi bajom nem lett, de nagyon nem javaslom. Bele lehet halni, én nagyon megijedtem, mikor észrevettem. Semmiképpen se csináld.
2008. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
és azt se szabad h piára fájdalomcsillapítót? én egyszer csináltam ugy és nem ittam rá már csak ugy félliter vizet
2009. máj. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
azért az elég furcsa, hogy a betegtáj. egy szóval sem említi, hogy nem szabad rá inni...
2009. júl. 7. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!