Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hatása van ha fájdalomc...

Milyen hatása van ha fájdalomcsillapítóra alkoholt iszok?

Figyelt kérdés
2008. júl. 25. 05:26
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Semmikép nem ajánlatos semmilyen gyógyszerre inni. A cataflam amúgy elég gyenge ilyen szempontból. Én egyszer 1100mg apranaxra ittam egy keveset(1 pohár bor) és egyáltalán nem volt jó: émelygés, és teljesen bekómáltam.
2009. szept. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
56%

amikor nekem megjött, bevettem egy fájdalomcsillapítót. (algoflex volt, de nem a menstruációs fájdalmakra, hanem a sima) két óra múlva megittam félüveg pezsgőt, meg egy koktélt. nem direkt volt, mert elfelejtettem h bevettem. csak később jutott eszembe, nem tudtam miért pörgök ennyire. minden esetre, életem egyik legjobb bulija volt... :D

L/18

2010. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 kovacsbela1010 válasza:
90%
Szerintem kicsit túllihegitek a dolgot. Senkit nem bíztatok, hogy sörrel vegye be a gyógyszert, sőt ellenkezőleg. De tudtommal csak a nagyon erős fájdalomcsillapítokkal (pl. Donalgin, Cataflam), illetve a nyugtató/altató/antidepresszáns tablettákkal veszik össze az alkohol érdemben. Illetve az antibiotikumok hatását is meggátolja. Mivel én borzasztó másnapos típus vagyok, ezért ha elmegyek bulizni, és tudom, hogy nagyon sokat fogok inni, akkor a buli közepén, vagy amikor hazaértem beveszek egy Algopyrint vagy egy Algoflex Forte-t és sokkal elviselhetőbb a másnap, nem fáj a fejem sem. Soha semmi bajom nem volt még ettől, akkor sem ha 3 liter bort ittam meg. F/22
2011. júl. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
52%
utolsónak: nem tartom jó ötletnek a fájdalomcsillapító szedését másnaposság ellen, mert amikor még tele van a véred alkohollal, a májad el van foglalva vele és nem képes a xenobiotikummal mit kezdeni, legalább is megfelelő mértékben nem, ami egyáltalán nem tesz jót hosszabb távon. Májkárosodáshoz is vezethet. A gyógyszerek és alkohol kombinációját semmi esetre sem ajánlom.
2013. jan. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Hát én pont most vagyok így, megírtam 1üveg bort meg 2 sört. Ezen kivül megettem 1 benuron egy xiloxot egy aszerint meg egy haszon tudja mit, elég túrán érzem magam.....
2013. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
80%
Sima algoflexre ittunk ketten 0.5 vodkát narancslével (megfeledkeztünk a gyógyszerről)...hát, olyan volt mintha az átlagosnál hatszor jobban rúgtam volna be...semmiképp sem ajánlom, teljesen, de TELJESEN elveszítettük a gátlásainkat, a haverom nagyon agresszívvá vált, még soha nem láttam olyannak
2013. aug. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
62%
semmibajod nem lesz...
2015. szept. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 marci1992 válasza:
Amugy ha reggel bevettem egy BREXINT hátfájásra, akkor este lehet rá inni? Vagy még akkor is kiüthet?
2016. ápr. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
Én nurofen forte-ra ittam bort és nem lett semmi bajom.Sőt, kellemesen elkábultam.
2016. ápr. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Steinkeeper válasza:
Ez tényleg gyógyszer függő mert például a cataflamra tilos . Vannak olyanok is amik kicsit se befolyásolják például algopyrin algoflex saját tapasztalat :-)
2017. júl. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!