Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szakácsnak tanulok egészség...

Szakácsnak tanulok egészség szempontjából mire kell figyelnem ha, már a szakmában dolgozok?

Figyelt kérdés
Gondolok a folytonos gőzre,melegre,a folytonos állásra ,emelgetésre. Akár stresszre
2014. ápr. 21. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem ezekre, hanem elsősorban az étkezésedre !!! A sok kóstolás miatt észre sem lehet venni, mennyit evett már az ember, mielőtt a tényleges étkezés eljönne. Láttál már vékony szakácsot ???
2014. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ami az evést illeti arra már most is figyelek (mikor menyit,mit eszek)mert sajnos sok esélyem leehet elhízni és Cukorbetegségee is elég nagy az esély mivel apai ágon szinte mindenki az:/.

ezekre nagyon figyelek csak nem akarok,a ló túloldalára esni hogy,annyira figyelek ezekre a többi ilyen dologra pedig nem

2014. ápr. 21. 22:52
 3/6 anonim ***** válasza:
A konyhában csúszik a padló felmosás után. Ha elesel, kifingasz. És rengeteg veszélyes gép van, amik szintén munkahelyi baleseteket okozhatnak. A vegyszerek és a gőz sem tesz jót neked. De ezek ellen nem tudsz mit tenni. Nem mehetsz ki a kertbe amíg valaki elkészíti a kaját, ha egyszer te vagy az a valaki.
2014. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én konkrét "betegségekreˇgondoltam hogy ezek miatt mik tudnak kialakulni
2014. ápr. 22. 07:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt varod h a D1-D10-ig az osszes vegyszer lehetseges egeszsegkarosito hatasat irjuk le? Lemarja a borod, kiegeti a szemed, tonkreteszi az orrnyalkahartyad es gondolom a tudodet is megkuldi. De ezek csak hosszutavon jelentkeznek.
2014. ápr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
csak azt hogy amiket leírtam már hogy a melegtől,gőztől milyen egészségügyi gondjaim lehetnek nem savakra meg mittomén gondoltam meg a balesetekre, hanem konkrétan azokra a tényezőkre amikkel a szakácsnak együtt kell dolgozni
2014. ápr. 23. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!