Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Érdemes-e fehérje port vennem...

Érdemes-e fehérje port vennem ha hízni akarok? És ha igen melyik a legolcsóbb, de mégis jó szer?

Figyelt kérdés
Már régóta edzek de nem szedek semmit.Viszont nagyon szeretnék hízni legalább egy 10 kilót, hogy legyen mire rágyúrjak!Sajnos semmit nem hízok hiába eszek!Csak azt halottam róla, hogy lehetnek mellék hatásai is:S
2009. dec. 26. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Jól hallottad, ne szedj ilyeneket, mert visszaüt keményen!
2009. dec. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Protein: Semmi káros hatása nincs az egészségre, így amit te akarsz nyugodtan megveheted. Egy káros hatása van: tartósítószer, de az mibe nincs.


Szteroid: Káros az egészségre, a nagy izomállatok ezt használják, soha ne használj ilyet


A hozzá nem értő emberek meg ne írajanak marhaságot.

2009. dec. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha már csomót akarsz hízni inkább tömegnövelő
2009. dec. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
A protein az fehérje, más néven. Ugyanez található a húsban, tojásban, tejben. Nyugodtan szedheted. De ha hízni akarsz, akkor valami anabolikus táplálékkiegészítőt szedj, amiben sok a szénhidrát.
2009. dec. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
szóval akkor milyen táplálékkiegészítőt vegyünk pontosan ha hízni szeretnénk? tudom én egy portól nem lehet de ha étkzünk mellé rendszeresen...nekem is fel kéne szednem néhány kilót nagyobb darabnak akarok kinézni. köszönöm
2009. dec. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jumbo! 8,8 kg 20rongy
2009. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egy kicsit olcsóbb megoldás esetleg?...
2009. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos nem nagyon van... én is tehetetlen vagyok, nem tudom mitcsináljak mert ennyit nem tudok kifizetni, sima kajálással meg szart se érek el :S
2009. dec. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
neked is az anyagcseréd túl gyors? úgy utálom, inkább lennék akár hájasabb is csak ne ilyen piszkafa nekem önbizalmat adna
2009. dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem is az biztos, elég szar az önbizalmam így :S
2009. dec. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!