Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Érdemes-e fehérje port vennem...

Érdemes-e fehérje port vennem ha hízni akarok? És ha igen melyik a legolcsóbb, de mégis jó szer?

Figyelt kérdés
Már régóta edzek de nem szedek semmit.Viszont nagyon szeretnék hízni legalább egy 10 kilót, hogy legyen mire rágyúrjak!Sajnos semmit nem hízok hiába eszek!Csak azt halottam róla, hogy lehetnek mellék hatásai is:S
2009. dec. 25. 23:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Protein, (amit te akarsz): Ég atta egy világon semmi mellékhatása nincs, én is most veszek. Ezek hivatalosan ellenőrzött, legálisan kapható "ÉLELMISZEREK". Nyugodtan utánanézhetsz mindenhol.


Szteroid: Ezt szedik a testépítők nagy része, csak mellékhatása van, soha ne nyúlj ilyenhez.


Egy szóval nyugodtan vehetesz fehérje port, elképzelhető, hogy valamelyikre allergiás vagy, ilyenkor nem kell megijjedeni. Abba hagyod, és kipróbálsz egy másikat.

2010. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem érdemes. Én 14 kilót híztam 3 hónap kondi után. 62-ről lettem 76, és nem szedtem semmit, csak hetente 4szer jártam terembe!
2010. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!