Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az én nagybátyáim ennyi...

Ha az én nagybátyáim ennyi idősen, mint én kb. ilyen magasak is voltak, mint én, vagy még alacsonyabbak, és 18 éves kor után nőttek magasabbra (170valahány centire, és ekőtte jóval alacsonyabbak voltak) akkor van rá esély, hogy én is akkor fogok?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok 165 centi, apukám 180 körül van anyukám 150 körül.Még mielőtt valaki elkezdené írni, hogy 17 évesen már nem fogok ennyit nőni...

...ők és 18 éves koruk után nőttek meg és ez biztos.



2014. okt. 29. 06:01
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
igaz, hogy ezzel nem lehet pontosan kiszámolni mekkora lesz a gyerek, de az biztos, hogy ha a két szülő ugyanakkora és fiúk lesz, az kb. 10 centivel lesz magasabb
2014. okt. 30. 10:34
 22/41 A kérdező kommentje:
ha most jobban belegondolok lehet, hogy a nagyszülők magassága jobban számít, de most csak magamból indulok ki
2014. okt. 30. 10:36
 23/41 anonim ***** válasza:

Szerintem a nőnek kell magasat választani és akkor nem lesz gond a gyerekkel.

Nőként 155-160 cm az picinek számít. Ha megnézed , hogy milyen férfiakkal járnak, mind 180 cm vagy afölötti...

Így kompenzálják, hogy ők alacsonyak lettek nőként.


Ezt anyám nem vette figyelembe, nem törődött ilyenekkel,mint most sem ahogy mondom miylen alacsony vagyok...


Nekem anyai ágon a nagyszülök a mamám nagyon alacsony és anyám ráütött.


Apai ágon a nagyszülöknél a papám volt alacsoyn és apám meg őrá ütött.


Szóval megtalálta egymást a 2 alacsony. Én meg megszívtam az életet.


Apámat iszavarta a magassága fiatalon, éppen ezért nem értem hogy mert gyereket csinálni ilyen alacsonyan. De hát az se törődik ilyenekkel mert buta analfabéta.


Mondom anyámnak miért nem egy igazi férfival csinált gyereket. Hát nem látta hoyg miylen alacsony ?...


Nagyon utálom apámat.


Én a helyedben elmennék röntgenre minél előbb. Háziorvos ? Nő vagy férfi ?


Azért mondta hoyg nösz 10 cm-t hogy vígasztaljon. Mit mondjon mégis...Meg gondolom megkérdezte miylen magas apukád és ebből következtetett.

2014. okt. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 A kérdező kommentje:
Mondtam, akkor írj ide, ha tudsz valami értelmeset írni, mert amiket ide írsz engem is sértenek...
2014. okt. 30. 10:58
 25/41 A kérdező kommentje:
Ha anyád egy magas férfit választott volna akkor is könnyen lehetett volna, hogy nem ráütsz és így is alacsony leszel.Attól, hogy magas az apa és az anya alacsony, lehet a fiú is alacsony, mint az anyja.
2014. okt. 30. 11:01
 26/41 A kérdező kommentje:
Így vagyok ezzel én is.
2014. okt. 30. 11:03
 27/41 anonim ***** válasza:

Háziorvos nő vagy férfi ?


mert ha férfi őneki átkellene látnia ezt az egészet.


Apukád mit mond ? Azt hogy ő is később kezdett el nőni ?

2014. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz egy olyan választ írni, ami hasznos, inkább ne írj semmit, főleg ne olyat, ami nekem is sértő.
2014. okt. 30. 11:05
 29/41 A kérdező kommentje:
Nem csak a genetikától függ a végleges magasság elérése, sok minden mástól is, ezek közül az egyik: a stressz, amiben nekem már elég sokszor volt részem, nem hiányzik még ez is.
2014. okt. 30. 11:08
 30/41 A kérdező kommentje:
Apukám azt mondja, hogy ő soha nem foglalkozott ezzel, ezért fogalma sincs erről.
2014. okt. 30. 11:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!