Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha az én nagybátyáim ennyi...

Ha az én nagybátyáim ennyi idősen, mint én kb. ilyen magasak is voltak, mint én, vagy még alacsonyabbak, és 18 éves kor után nőttek magasabbra (170valahány centire, és ekőtte jóval alacsonyabbak voltak) akkor van rá esély, hogy én is akkor fogok?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok 165 centi, apukám 180 körül van anyukám 150 körül.Még mielőtt valaki elkezdené írni, hogy 17 évesen már nem fogok ennyit nőni...

...ők és 18 éves koruk után nőttek meg és ez biztos.



2014. okt. 29. 06:01
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Te érted ezt a kérdést?Azért őket írtam, mert ők nőttek még miután betöltötték a 18-at(anyukám és a nagymamám is ezt mondta, de nem tudom, hogy tényleg így van-e)és más nem tudja a családból, hogy mikor nőtt meg, apukám se.Attól, hogy te csak "emberesedtél" attól nem biztos, hogy én is így vagyok vele, mivel te nem vagy rokonom, nem örököltem tőled géneket, és semmit.
2014. nov. 7. 06:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!