Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez bulímia? Lehet vele fogyni?

Ez bulímia? Lehet vele fogyni?

Figyelt kérdés
rengeteget eszem mostanában állandóan éhes vagyok, de bűntudatom is van emiatt, esténként meghánytatom magam de nem közvetlenül evés után
2015. jan. 5. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
még mielőtt komolyan elkezdenéd, hagyd is abba. sportolj és figyelj az étkezésre. az önhánytatás tönkreteszi a fogaidat is, kirohadnak szépen.nagyon nagyon buta ötlet, felejtsd is el!
2015. jan. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igaza van az elottem levonek! En bulimias vagyok (feltetelezhetoen), es ez nem jatek! Ne csinald, nem kell hanytatnod magad, sportolj, es ha falasrohamod van, akk egyel vmi kevesbe "hizlalot", vagy igyal vizet. :) Ha gondolod beszelhetunk evvel kapcsolatosan! Am konkretan egy orvos tudna elmondani, de te meg "csak" az elejen vagy... hagyd abba mig nem keso! Bele is lehet hallni, es vannak ismeroseim; akik majdnem belehalltak... ne akard ezt!!
2015. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Azzal nem fogsz fogyni ha eves utan nem kozvetlenul hanytatod magad, mivel a kaja mar felszivodik nagyjabol a kovetkezo feloran belul. Amugy ne menj nagyon melyre a bulimiaba, mert nehezen gyogyithato betegseg, van akinel ,mindig ujra meg ujra elojon. Ha nincs mas megoldas, akkor ne nyeld le a kajat, hanem ragas utan kopd ki egy talba ,majd huzd le a wecen. Mocskos, de egeszsegesebb.
2015. jan. 15. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!