Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon zsírosodik a hajam!...

Nagyon zsírosodik a hajam! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és nagyon zsírosodik a hajam. régebben egy héten elég volt max 2-szer mosnom, de most minden nap kell mivel mire hazaérek egyszerűen zsíros és kezelhetetlen lesz. Már sok sampont használtam de nem nagyon vált be. tudom hogy most serdülő korba vagyok és ezért van, de nem lehetne valamit csinálni vele? segítsetek!

2015. ápr. 18. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
A sok mosáshoz szokik a haj így egyre gyakrabban igényli. Mosd ritkábban, tudom igenytelennek hangzik, de van száraz sampon. Rá lehet szoktatni a hajat a ritkább mosásra, bizonyos fodrászok sem ajánlják két naponta a hajmosást.
2015. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*főleg nem naponta.
2015. ápr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
vannak zsírosodás elleni samponok is. Én még nem próbáltam, de van pár barátom aki olyat használ. Attól áőllítólag nem fog olyan gyorsan zsírosodni. És ne monsd olyan sokszor, mert nem tesz jót a hajnak, gyengíti
2015. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A száraz samponon már én is gondolkoztam. Majd kipróbálok. Köszönöm a válaszokat! :)
2015. ápr. 19. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!