Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nálatok is volt olyan, hogy...

Nálatok is volt olyan, hogy fogyni akartatok de úgy éreztétek, hogy nem támogat senki sem a családból?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok,183 cm és 99,5 kg (mostmár,mert elkezdtem futni és fogytam 105 kg-ról) és édesanyám nem bírja felfogni,hogy fogyni szeretnék,mert olyan vagyok mint a michelin baba.Mondtam neki,hogy nem eszek olyan sokat,erre elkezdi rám erőszakolni az olyan ételeket amiket nem akarok megenni.Azt mondja,hogy nehogy bajom legyen a fogyástól,meg "betegségem" is lehet.Én nem egyszerre akarok fogyni 10 kg-t,hanem közben futok 5 km-ereket naponta,de akkor sem hagyja nyugodni.Tanácsot kérnék,nem lehet beszélni a fejével!

2015. máj. 28. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Engem sem támogatnak, pl "mért méred le, az alma az egészséges,nem hízlal" engem nem is érdekelne, csak ne mondogassák,mert ez idegesít ,így kerülöm a helyzeteket ,és akkor eszem mikor nem látják,vagy legalább akkor mérem le. ha már elmagyaráztad nekik nincs mit tenni, én is ezerszer elmondom és semmi...
2015. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De az a vicces,hogy eddig sem ettem reggelit,meg vacsorát (ha igen akkor is haverokkal pizzát ami őszintén szólva sem diétás kaja) de amikor megemlítettem itthon,akkor egyszerre "anorexiás" lettem anyukámnak.Ja 100kg-os anorexiás :) Egy 85 kg-ra akarok fogyni,hogy azért ne szégyelljem a testemet a strandon,de a hajlam semmiképpen nincs meg bennem,hogy hánytassam magamat,vagy semmit ne egyek több napon keresztül...
2015. máj. 28. 09:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy alapvető probléma, a reggeli és étkezések kihagyása... így ne is várj fogyást és pl a koplalástól sem. Kicsit olvass utána a fogyókúrázásnak! Ha nem reggelizel később többet eszel,de ha nem akkor is baj ,mert amíg nem eszed az anyagcseréd tartaléküzemmódban működik ami ugye baj,mert a fogyókúránál pont hogy fel kéne pörgetni.
2015. máj. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én nem akarom ezért a családomat hibáztatni.

Én döntöm el, hogy mit eszek meg, és mit nem. Ha van önuralmam, pakolhatják elég a gundel palacsintát meg az almás rétest, nem fogom megenni. Ha meg nincs, az z én hibám, nem az övék.

20 éves vagy, nem 10, nehogy már ne tudj nemet mondani, kedves kérdező.

2015. máj. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

A kommentedhez annyit még hozzáfűznék, hogy ne lepődj meg, ha aggódik miattad anyukád.

Talán ha látná, hogy normálisan reggelizel és ebédelsz (a vacsora elhagyható), akkor talán nem aggódna az egészségedért.

2015. máj. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat.Igazatok van,hogy reggeliznem kéne,de valahogy nem megy.Azért nem,mert reggel nem vagyok éhes oly annyira,hogy még le sem tudom tuszmákolni a torkomon.
2015. máj. 31. 08:12
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor igyál fehérjeturmixot!
2015. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!