Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Edző terem, futás? Avagy...

Edző terem, futás? Avagy hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Én egy 14,lassan 15 éves srác vagyok,aki nagyjából 75kg. Elhatároztam,hogy a nyáron szeretnék lefogyni,minimum 55-60kg-ra. És azt szeretném tőletek megkérdezni,hogy mit ajánlotok. Fussak,vagy inkább edző terembe menjek. Vagy,ha 14 évesen edzőterembe megyek az nem furcsa,hogy én ott vagyok 14 évesen a többiek meg 18-20 évesen. Illetve,ha mégis az edzőterembe mennék,akkor milyen gépet javasoltok? Vagy hogyha az mondjátok,hogy először inkább fussak,akkor milyen távokat fussak? Vagy esetleg járjak ilyen Nippon Zengóra? Ezekben a kérdésekben kérném a válaszaitokat.d

2015. jún. 4. 20:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz, akkor nincs is jobb a futásnál! Nyáron hajnalban a legszuperebb, tudod ki adna ki pénzt konditeremre, hogy bent a borz-szagban futópadozzak!
2015. jún. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!