Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rövidül a hajam de nem vágatom...

Rövidül a hajam de nem vágatom, miért van ez? Sos többi lent

Figyelt kérdés
A fenekemig ért a hajam még májusban és most agusztus legeljén már csak vállnál egy kicsit hosszabb, folyamatosan rövidül és félek hogy nem nő vissza, a végén még kopasz leszek. Nem szoktam vasalni göndöríteni vagy ilyenek , nem is vágtunk még belőle soha de egyre röviidebb a hajam :c 13/L

2015. aug. 1. 10:05
 1/5 anonim válasza:
Pont azért mert nem vágattad le soha. Törik a vége, és ha nem vágatsz belőle pár centit, csak rosszabb lesz. Kb fél évente mindig egy picikét kell vágatni, és csodálatosan megnő majd! :)
2015. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kell neki egy frissito vagas. A toredezett hajvegek szoktak leesni, elkopni, azert erezheted, hogy rovidul.
2015. aug. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a hajszál elvékonyodik, letörik, elszakad az évek múlásával. egy hajszál átlagos élettartama 7 év. ezért ajánlott 2 havonta 1-2 centit vágatni a végéből, illetve B6-vitamint szedni vagy sok olyan tartalmú ételt enni.
2015. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy sokat nőttél ? és gyorsabban nőttél, mint a hajad ?
2015. aug. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most hogy így megnéztem, egy kicsit el van töredezve de régebben is néha el volt, a soha nem vágtukra úgy gondoltam hogy nem vágtunk 10 meg 20 centit csak egy picit ha nagyon el volt törve, egy jó ideje már nem vágtuk le a töredezet részt szóval lehet ez a baj, de majd most akkor vágunk és hátha gyorsan visszanőne :-) köszönöm!a válaszokat :)
2015. aug. 1. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!