Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izomlázhoz hasonló fájdalom a...

Izomlázhoz hasonló fájdalom a bal combban, mi lehet?

Figyelt kérdés
Hetek óta fáj a bal combom, mintha izomlázam lenne, DE nem mindig jön elő, főképp fekvés után vagy közben, olyankor egy pár pillanatig alig tudok ráállni, meg általában ülök elég kényelmetlen pózban, egy fotelen úgy hogy a fenekem besüpped és a térdeim 'kiemelkednek'. Lehetnek attól fájdalmaim, mert kényelmetlenül ülök a nap 80%-ában? Komolyan már kezdek nagyon félni, aztán még amputálni kell vagy valami.. orvoshoz tuti nem megyek, utálom őket meg amúgy se tudom mi a franc ez hova kéne mennem. Nem olyan vészes a fájdalom tényleg csak attól félek hogy valami komoly.
2015. aug. 4. 14:20
 1/2 E1D1E ***** válasza:

Így akár még izomláz is lehet, a tested azon dolgozik, hogy a helyzeted ne legyen anyira kényelmetlen, tehát lehet, hogy nem is veszed észre de feszíted az izmaidat.

Vagy az is leht, hogy valami idegi jellegű a probléma.


Cseéld ki a fotelt, űlj a földre, annál nnincs kényelmesseb, csak hozzá kell szokni (úgy vettem észre, hogy a földön alvás sem rosz)

2015. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Helló!

Érdeklődöm, hogy mi lett a lábfájdalmaddal? Nekem ugyanis most van ilyen a jobb lábamban és én is tanácstalan vagyok. Egy gyógytornász ismerősöm sem tudja mi lehet ez. Nem erőltetettem meg, de ugyanolyan, mint amikor izomlázam van.

Kíváncsi vagyok, hogy neked elmúlt-e, vagy kiderült-e, hogy mi ez? Üdv! Tamás

2017. szept. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!