Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vagdosom magam, mert élvezem?

Vagdosom magam, mert élvezem?

Figyelt kérdés

mindig is pozitiv ember voltam, elutasitottam ha valaki onmagaban tett kart. feltem is, hogy milyen szornyu lehet a borodhoz nyomni egy penget es elhuzni.

hangsulyozom nem azert teszem, mert annyira szomoru lennek, vagy divatbol, es nem is ettol varom a megkonnyebbulest. NEM akarok ongyilkos lenni.

szavakat vágok/karcolok magamba. nem élvezem hogy fáj, iazság szerint nagyon nem birom a fajdalmat. megis szeretem nezni ahogy szivarog a ver, es hogy amikor a labamra/karomra nezek latom a nyomat, es a hozza tartozo jelentest/erzelmeket.

teny hogy nagyon szomoru vagyok mostanaban, anyukammal nem olyan a kapcsolatom mint amilyet szeretnek. nagyon a szeretetere van szuksegem. szeretnek a barataim, a noverem, de nekem az anyukam torodese, szeretete is kell. szuksegem van ra. ha mondom neki hogy mi bant akkor csapkod es helybenhagy.

nem ertem mi kattant be bennem, hiszen en nem ilyen vagyok. nem akarok hulye tini lenni. es nem azert csinalom hogy anyukam eszrevegyen, nem lathatja meg, nem akarom hogy aggodjon, nem kell neki megtobb stressz.

elmegyek az iskola pszichologushoz, hatha tud segiteni. az eletkedvem olyan mint reg, csak hianyzik a szeretet. de nem kotom ossze a vagdosast a szomorusaggal.

szoval a kerdesem az hogy egyszeruen hulye kamasz vagyok vagy pedig tudatalatt anyumhoz vezetheto vissza ez az egesz.


2015. szept. 14. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
40%
Idióta vagy,azért vagdosod magad.
2015. szept. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40%
Jól fel kéne téged pofozni!
2015. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Hány éves vagy? Csak úgy nem vagdossa magát az ember... Én 14 évesen szoktam rá egy elég nagy trauma miatt, stresszlevezetés volt az egész. Pedig ez anyukádhoz vezethető vissza, mert ha ilyen a kapcsolatotok az könnyen kiválthatja belőled ezt. Nekem sem jó anyámmal a kapcsolatom, illetve történt még egy rakás dolog ami közbejátszott. Ez általában egy háttérben lévő nagyobb probléma kezdete, így mindenképp fordulj orvoshoz. Én 17 vagyok most, kétszer próbáltam öngyilkos lenni, tehát inkább még addig tegyél ezellen amíg lehet.

2015. szept. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!